To prawa wolności ducha, który jest wiecznym istnieniem i nie pozwoli się ograniczyć. To Istota w człowieku, jego esencja duszy, która rozświetla ciało, a umysł otwiera na nowe możliwości nauki. Poszerza twoją świadomość, aby dorównać swojemu Stwórcy. Bóg jest nieograniczony, to Jego stworzenia też są nieograniczone. Ojciec i jego dzieci są podobne do siebie.
Kotka – rodzi kociątka,
Krowa – rodzi cielęta,
Człowiek – rodzi dziecko.
Bóg stwarza swoje dzieci ze światła, czyli świetliste istoty ludzkie. To są prawa boskie, gdzie wszystko powstaje według tego, od kogo pochodzi. Bóg nie stworzył tego ciała, gdyż Bóg nie zna ograniczeń.

Czy może stół urodzić psa?
To zupełnie niedorzeczne! Ego, które jest opakowaniem, zbudowane jest z tych samych żywiołów, co wszystko na ziemi. Stół i pies zapewne mają w sobie podobne żywioły, tylko w różnych proporcjach, ale nie mogą siebie stwarzać nawzajem. To ograniczenie zawarte w formie. Każda forma jest ograniczeniem dla ducha.

Ego jest zawsze szalone i dlatego stworzyło sobie bogów / bożków/ w obrazach i kamiennych figurach. Do nich się modli, ich czci i uznaje za stwórców siebie.
Czy z kamienia może urodzić się człowiek? Czy kawałek papieru może stworzyć człowieka z krwi i kości oraz świadomej woli?

Taki absurd jest powszechnie uznawany w religiach i ludzie w to wierzą, nie poddając to wglądowi umysłu. Niska świadomość zachowuje się jak zwierzę i wierzy we wszystko co ktoś mu oznajmia. Przyjmie jako prawdę. Pies leci za sztuczną kością jak za prawdziwą i nie odróżnia jednej od drugiej!
Kiedy człowiek zaczyna się budzić, wówczas widzi szaleństwo w które wierzył. Zamęt i niewola pochodzi od ego, które jest szalone i szaleństwo uznaje za normę.

Im bardziej człowiek jest szalony, tym mocniej wierzy w kłamstwa ego. Im większe ego, tym więcej szaleństwa w takim człowieku. Najwyższym stanem szaleństwa jest choroba psychiczna lub uzależnienia. W chorobie psychicznej człowiek nie wie co robi, gdyż stracił całkowicie rozum czyli świadomość, która jest światłem od Boga.

Istota i dusza wycofują się z takiego człowieka i zostaje samo ego ze swoimi programami. Zachowuje się wręcz niedorzecznie, bo inaczej nie może. Ego go pochłonęło całego. Totalnie upada w przepaść, gdyż jest oddzielony od Stwórcy. Wówczas taki człowiek jest zamykany w szpitalu psychiatrycznym i ograniczony. Największy szaleniec jest przywiązywany do łóżka, gdyż jest niebezpieczny dla otoczenia.

To nie ciało należy leczyć w takiej sytuacji a oczyszczać duszę aby zechciała wrócić wraz z Istotą do ciała. Piszę o tym dlatego, że obecnie jest coraz więcej takich ludzi, których zamyka się w szpitalach psychiatrycznych i ogranicza ich wolność. Ostatnimi czasy zostało odcięte zasilanie ze starego matrixa i ludzie nie mają swojej energii i kierownictwa z Egregoru. Jest totalne zagubienie i chęć zawładnięcia inną osobą.

Człowiek bez Egregoru ego i bez zasilania światłem Boga, jest jak tonący, który chwyta się brzytwy. Leczenie lekami nic nie da, bo chodzi o energię, istotę oraz duszę. Ciało bez duszy zawsze będzie szalone! Istota też nie chce wrócić do ciemnego ciała, bo to dla niej jest bolesne. W takiej krańcowej sytuacji jest trudno pomóc.

Ludzie czekają aż im się coś wydarzy, dopiero szukają pomocy. Często jest za późno. Profilaktyka duszy jest niezbędna aby nie dopuścić do skrajnej sytuacji i ograniczenia. Każdy człowiek ma ego i potrzebuje wiedzy skąd ono pochodzi i jak je rozpoznać.

Jeśli myślisz, że kamień stworzył ciebie, to jak możesz się zachowywać, będąc żywym kamieniem?
Podobnie jak sztuczny twór człowieka Frankensztejna z filmu. Jesteś wówczas postrachem rodziny, lekarzy i znajomych. Nie wiesz kim jesteś! Wiedza o tym kim jesteś, skąd przybyłeś i kto jest twoim Stwórcą, to największy skarb jaki możesz zdobyć tu na ziemi.

Kurs Cudów jest tą wiedzą, która wyprowadza człowieka z ego. Wielu terapeutów światowej sławy z niej korzysta. E.Tolle często wypowiada się o K.C i jego wiedza jest z nim związana. Nawet najwięksi duchowi nauczyciele, nie znający Kursu Cudów, popadają w ego duchowe, które bardziej manipuluje niż ego materialne. Jeśli ktoś cię krytykuje i ogranicza co wolno a czego nie wolno robić, to wiedz, że jego ego to mówi.

Ego duchowe jest trudne do rozpoznania, gdyż taki człowiek mówi o miłości bezwarunkowej, aby manipulować innymi. Miłość pochodzi od Boga i ona jedynie przejawia się w człowieku wolnym od ego. Wówczas czujesz kto do ciebie przemawia: ego czy istota boska. Miłość się czuje a nie mówi się o niej.

Boga się odczuwa całym ciałem a nie mówi się o Bogu i modli do bożków. To są podstawowe prawa boże, które należy poznać aby nie oszaleć w tym świecie milionów informacji. Wszyscy mówią o Bogu, o miłości bezwarunkowej, tylko z jakiej pozycji: ego czy istoty?
Bóg Ego – to bożki.
Bóg Istoty – to źródło radości.
Wielkie ego nie chce znać prawdy o szaleństwie, bo to dla niego oznacza śmierć ego. Ignoruje wiedzę zadając pytania, na które nie ma odpowiedzi. Pytanie i odpowiedź są jednym. Jeśli odpowiedź ma pochodzić od Boga, to pytanie też od Niego pochodzi. Nie wiesz o co pytać i nie wiesz jaka ma być odpowiedź, ale Bóg wie.

To podstawowa zasada komunikacji ze Źródłem i rozróżnienie z kim chcesz pogadać? Jeśli odpowiedź pochodzi od Boga jest pełna miłości. Jeśli pytanie jest od ego, to odpowiedź jest pełna strachu i zamętu. Tak można rozróżnić źródło informacji z którego chcesz korzystać.

Zapraszam na Kurs Cudów przez skype lub w realu, abyś powiększył/ powiększyła wiedzę o sobie i świecie. Jeśli jesteś gotowy/gotowa skontaktuj się ze mną. Tel: 698179061

Posłuchaj E. Tolle i poczuj jego energię: