Iluzja jest wyświetlana na zewnątrz nas. To wynik projekcji filmowej, zapisany w umyśle świadomym i podświadomym. Stąd każdy ma swoją prawdę w którą wierzy, bo widzi film na zewnątrz siebie. Jeśli w niego wierzy i nie próbuje znaleźć w sobie inną wersję tego samego filmu – to żyje w iluzji. Wszystko w tym świecie jest odwrócone do góry nogami, brzydko mówiąc. Iluzje ludzie postrzegają za prawdę, a prawdę odrzucają jako nieprawdziwą.

W mleku nie zobaczysz masła, choć ono tam jest zawarte. Wierzysz, że masło to coś innego, co kupuje się w Tesco czy Biedronce. A ono jest tylko schowane w mleku, ale nie jest całym mlekiem. Można powiedzieć, że ludzie widzą tylko mleko, a nie widzą tłuszczu czyli masła w nim, choć wiedzą ci starsi, że masło powstaje ze śmietany, a śmietana jest odwirowana z mleka.

Taki system rozpoznawania wszystkiego, zaprowadzi nas do abstrakcyjnego myślenia, gdzie postrzegamy to, co jest niewidzialne. Przedsionkiem abstrakcji jest twórczość, muzyka, taniec czy śpiew. Podobnie jest w naszym życiu. Widzimy obrazy jak w kinie i w większości przypadków nie zastanawiamy się co ukryte jest poza ekranem filmowym.

Ludzie żyjący w iluzji bardzo lubią oglądać filmy, tanie melodramaty czy horrory, bo żyją w tym świecie. Natomiast człowiek o wyższym poziomie świadomości, nie potrzebuje żadnych filmów, bo ma swój do przepracowania i odgadnięcia przesłania, które jest skierowane tylko do niego samego. Przesłanie zawarte w filmie, jest schowaną treścią do przekazania widzowi – jak masło w mleku. Jeśli oglądasz filmy jak leci aby zabić cenny czas, żyjesz w świecie iluzji.

Gdy chcesz poznać prawdę, należy sięgnąć do archetypów, które określają prawdziwe, pierwotne przesłanie w granej roli. W życiu każdego z nas jest podobnie. Każdy człowiek ma swój własny film, który codziennie ogląda. Postacie ze snów grają przeróżne role. Kiedy się przebudzisz będziesz widział te grę i nie dasz się więcej w nią wkręcić. Zaczynasz świadomie kreować życie, takie jakie chcesz.

Nie jest to na pstryk. To proces poznawania samego siebie, poprzez prace z przekonaniami, poprzez Numerologię czy Astrologię Ewolucyjną, która odkrywa najbardziej schowane sekrety przeznaczenia. Astrologia pokazuje wszystkie zakamarki Duszy, w tym życiu i przeszłym. Naprowadza na właściwy tor, aby dany człowiek, mógł sam dalej decydować, znając prawdę o sobie.

Poznanie prowadzi do PRAWDY. Brak zainteresowania sobą, pozwala żyć w iluzji i wierzyć, że to ona jest prawdą. Cóż każdy z nas ma wybór i decyduje kim chce być i w którą stronę podążać. Iluzja prowadzi w świat materii, a prawda kieruje w stronę Źródła. Są tylko dwie drogi: prawda i fałsz, które odpowiednio są powiązane z energią miłości i strachu. Którą wybierzesz to tam dotrzesz, wcześniej czy później.
Zapraszam na Diagnozę Duszy, która odkrywa prawdę o tobie.