Matrix to matryca życia na planecie ziemia, poprzez odpowiednie programy wpisywane do podświadomości. Każdy z nas rodzi się w odpowiednim dla niego dniu, godzinie i otrzymuje swoje imię oraz nazwisko po rodzie. Moment narodzin jest tym samym, co rozpoczęcie czegoś nowego jak: praca, związek, spółka czy budowa domu.

Data i nazwa ma wpływ na dalsze życie wszystkiego, co miało początek. Pierwsze imię wskazuje na karmę osobistą i bardzo mocną wibracją jest pierwsza litera imienia. Nazwisko odpowiada karmie rodowej, która jest przenoszona przez pokolenia. Najsilniejszą wibracją jest znów pierwsza litera. Wskazuje na najważniejszy problem do przepracowania.

Czy ktoś zdaje sobie z tego sprawę czy nie, to i tak na niego działa każda z wibracji. Ignorancja nic nie daje, jedynie powiększa problem, poprzez stawianie oporu życiu. Żyjąc zgodnie ze swoim przeznaczeniem możemy wykorzystywać dobre strony, zamiast poddawać się złemu losowi. Czasem warto zmienić imię czy nazwisko, gdy los nam nie sprzyja.

Porada u numerologa może wskazać jakie wibracje są korzystne, a które warto odstawić. Programowanie życiem jest też poprzez planety w horoskopie astrologicznym. Jest w nim zapisane całe życie danej istoty, ze wszystkimi jej aspektami. Tego zmienić się nie da, gdyż data urodzenia jest stała, chyba, że ktoś przeżył śmierć kliniczną, to wówczas dostaje nowy program na życie.

Domy horoskopu określają sfery życia, a planety wskazują zasoby i kierunki działania jakie będą ci towarzyszyć. Brak planet w domu horoskopu objawia się tym, że nie można liczyć na ich wsparcie, jedynie na siebie. Znak astrologiczny domu mówi o tym, jakie będzie życie w jakim żywiole będzie się przejawiać.

Oprócz tego osobistego programowania, jest też globalny program zarządzania pogodą. Na parę dni wcześniej są rozsyłane alerty na komórki, że będzie niebezpiecznie w aurze. Pogoda jest podawana z wyprzedzeniem i kto ją śledzi to się do tych informacji podpina, dając swoje oczekiwania. W ten sposób programowanie jest wzmacniane i przewidywalne.

Nic samo się nie dzieje, lecz jest z góry przewidziane jak: powodzie, wiatry, deszcz czy słoneczna pogoda. Zarządcy matrixa dobrze wiedzą jak wykorzystywać potencjał ludzki do swoich planów. Udaje im się to robić, bo dużo ludzi żyje nieświadomie i ich energia jest wykorzystywana do realizacji ich zamierzeń.

Gorzej jest gdy człowiek nic nie wie o sobie i żyje nieświadomie. Wówczas wykorzystuje się ich zasoby energetyczne, do tworzenia najgorszej przyszłości. Umysł ludzki jest potężnym instrumentem do programowania tego, co chcemy osiągnąć lub czego się boimy, to przyciągamy. Prawa duchowe są inne niż prawa tego świata i warto poznać plan duszy aby się w nim odnaleźć.

Dobrze jest poznać swój program astrologiczny i numerologiczny aby wykorzystać najlepsze potencjały i najlepsze szanse na życie. Czasem ludzie intuicyjnie odczytują dla siebie najlepsze kierunki do działania i życia w dobrobycie, jeśli im taki jest pisany.
Zapraszam na diagnozę duszy: jaka jest dusza? Jaki ma kolor i predyspozycje oraz przeznaczenie. Feng –shui reguluje energię otoczenia aby wyeliminować najgorsze wpływy.