Ludzie, którzy mają w sobie ogromny obszar cienia w podświadomości unikają światła, bo ich razi w oczy. Nie chcą przyjrzeć się swoim lękom, schowanym mocno w nieświadomej części osobowości. Cień zawiera wszystkie traumy z dzieciństwa i życia dorosłego oraz traumy rodowe. Są też w cieniu pochowane emocje, które czekają na uwolnienie. Emocje są też z rodu, jako nieuzdrowione części całości duszy rodowej.

Każdy z nas posiada obszar cienia i światła. Im więcej usuniesz cienia ze swojej nieświadomości, tym więcej światła dopłynie do ciała. Każda choroba to emocjonalna blokada, która nie pozwala światłu i energii przepłynąć przez ciało. Uwolnienie emocji według kodów, pozwala wejść światłu do ciała i go uzdrowić.

Niskie emocje są bardzo niszczące dla człowieka. Generują strach i lęki o przyszłość. Obecna plandemia ukazuje ilu jest ludzi żyjących w lęku. To koszmar, który jest widoczny w zamaskowanych twarzach. Boją się odsłonić usta i wyrzucić z siebie to, co jest przyczyną lęku. Światło nie może do nich dotrzeć, gdyż blokady cienia na to nie pozwalają.

Światło to świadomość istnienia. To wiedza o sobie i świecie, która pozwala zrozumieć zaistniałą sytuację na świecie. Jest to pandemia lęku i jej ogromna ilość. Światowe rządy to widzą i ciągle straszą aby generować lęk i się nim zasilać. Rząd reprezentuje naród. Jaki naród taki mamy rząd. Stąd rodzi się obszar cienia, który ogranicza dostęp do światła.

Rezonans Schumana pokazuje, że wzrasta światło na przestrzeni ale generowany lęk go przytłumia. To jest zjawisko kosmiczne, prowadzące do zmiany świadomości. Powstaje nowa rasa nadludzi, która wyłania się z ciemności. Światło zajmie powoli miejsce cienia, gdyż nie może być to proces nagły, bo ciała ludzkie by tego nie zniosły.

Światło jest dozowane aby ludzkość mogła się przebudzić ze snu i zaczęła marzyć o nowym, wspaniałym świecie, opartym na miłości a nie strachu. Z miłości czyli z połączonych biegunów (+ i -), powstaje światło a z niego świadomość. Człowiek świadomy jest przebudzony i uwalnia swój cień, aby coraz więcej niskich emocji zamienić na uczucia.

Uczucia są przestrzenią miłości, która uwalnia wszelki strach. Warto zacząć ten proces aby coraz więcej ludzi się przebudziło i zapanowała miłość na planecie ziemia. Jeśli masz dość strachu, to zapraszam na uwalnianie kodów emocji i przywrócenie światła w sobie. Zadzwoń aby umówić się na sesję odkodowywania emocji.