Ziemia jest planetą pokutną i wszyscy jej mieszkańcy, są skazani na ciągłe powtarzanie życia ( reinkarnacja), lub ucieczkę z piekła. Oczywiście, że strażnicy piekieł nie są chętni wypuścić daną duszyczkę, która złapała się na ich manipulację. Nadzorcy Ziemi bardzo mocno pilnują aby nikomu nie udało się z tego piekiełka wyjść, za życia ani po śmierci.

Oczywiście, że odważni i przebudzeni znają ucieczkę z matrixa, czyli z sieci Nadzorców Ziemi. Sieć, to przeszkoda, którą da się pokonać wyższą świadomością. Nadzorcy pilnują, aby ludzkość nie mogła osiągnąć większej świadomości niż przewidziane 3 – 10 %.

Nieświadomość w przytłaczającej wielkości, nie pozwala na przebudzenie i ujrzenie prawdy o sobie i makabrycznej sytuacji matrixa. Mam wglądy w całość zagadnienia poprzez wielu ludzi, którzy o różnych ciekawych rzeczach mówią. Spojrzenie z lotu orła jest większe niż z pozycji uciekającej myszki do dziury.

Widzę przychodzącą z kosmosu bardzo ciekawą wiedzę, która po krótkim czasie jest poddawana manipulacji i indoktrynacji nauczycieli, którzy tą wiedzę otrzymali. W ten sposób boskie perełki są utopione w błocie, aby ich nie zobaczyć. Osoby, które otrzymują dostęp do boskiej wiedzy, dają się złapać w sidła matrixowej sieci, w zamian za sławę i bogactwo.

Oczywiście nie zdają sobie oni z tego sprawy, gdyż są pewni swojej wielkości. Pycha duchowa jest największą pułapką w którą wpadały i wpadają najwięksi nauczyciele ludzkości, oprócz Jezusa. Tak dzieje się do dziś. Jezus nie poddał się kuszeniu diabła i go zwyciężył, poprzez odmowę zdobycia mamony tego świata.

Trendy światowej polityki w tej sprawie są takie, że z Ameryki pochodzi wszystko dobre, a ze wschodu niekoniecznie. Stąd nawet Polacy dają się nabrać na ten trik i mając ciekawą wiedzę, są zazwyczaj zapraszani do Stanów, aby zostać zmanipulowani. Zyskują sławę, bogactwo, rozgłos a tracą to, co zdobyli uczciwością.

Ich osobowość pod wpływem indoktrynacji zaczyna się diametralnie zmieniać, o czym nie zdają sobie sprawy. W taki prosty sposób działa system manipulacji Iluminackiej na ludzkość Ziemi, aby się nie przebudziła!

Potępiane są kobiety i żeńska energia, która rzekomo się „rozpanoszyła” i wyrzuciła mężczyzn z ich nadrzędnej przez wieki pozycji. Czynią to zarówno mężczyźni jak i kobiety w męskiej osobowości. Są to „autorytety” światowej sławy w rozwoju duchowym, którzy mają wyprowadzić ludzkość na dobrą drogę.

Jestem przerażona tym, co się dzieje, gdyż stoję z boku, obserwuję i widzę więcej niż będąc w środku. Zniszczenie żeńskiej energii, spowoduje pustkę w ludzkich sercach. Czyni się wszystko aby nie dopuścić do otwarcia ludzkich serc poprzez miłość, używając ataku na kobiety. To zamierzone działanie ciemnych sił, które w podstępny sposób próbują utrzymać swoją pozycję.

Takie sposoby indoktrynacji wychodzą z Ameryki, gdzie jest centrum Iluminatów, dlatego większość metod, kursów czy warsztatów rozwoju duchowego, jest podpięta pod przywództwo ciemnych sił. Powstają sieci, które ustalają ceny, systemy nauczania według ścisłych schematów, bez możliwości własnych przemyśleń.

To czysta, zakamuflowana indoktrynacja w którą wpadają dobrzy ludzie szukający wyjścia z osobistego piekiełka. Z deszczu wchodzą pod rynnę, aby nie mogli znaleźć wyjścia dla siebie. Przykre to lecz prawdziwe, gdyż siły ciemności nie przebierają w środkach, aby zatrzymać swoje wpływy jak najdłużej.

My Polacy jesteśmy Słowianami i dobrze jest o tym pamiętać. Narody Rosji są z nami związane, poprzez wspólne słowiańskie korzenie. To od Słowian pochodzi „Wedyzm”, który jest w każdym z nas. Możemy tę wiedzę odkryć, posługując się intuicją, a nie zaindoktrynowaną amerykańską wiedzą.

Znam zarówno jeden styl przekazu ze wschodu, jak i z zachodu. Z Rosji pochodzi szacunek dla kobiety i mężczyzny, jako całości. Jest doceniana wypełniająca i tworząca wszystko energia żeńska. Mężczyzna, to informacja a kobieta wypełnienie formy materialnej, tej informacji. To boskie prawo łączące (+) i (-).

Jeśli ktoś atakuje żeńskość, to tym samym nie jest zgodny z boskimi prawami. Jestem kobietą w pełni świadomą i nie czuję się komfortowo, gdy atak przychodzi na kobiety, zwłaszcza te, które noszą wyzywające mini spódniczki. To przebrani mężczyźni z odsłoniętymi piersiami.

Indoktrynacja objęła nie tylko religie, szkolnictwo, medycynę ale i rozwój duchowy, który jest tak potrzebny dla przebudzenia ludzkości. Przykre to lecz prawdziwe. Ludzie szukają pomocy dla siebie i wpadają w jeszcze większe zaplątanie. Wyjście z piekła nie jest takie proste, kiedy szuka się ratunku u tych, którzy nim nadzorują!

Prawdziwe przebudzenie rodzi się z otwarcia własnego serca, które promieniuje boską miłością, do wszystkich ludzi i stworzeń. Przeszkody w przebudzeniu, są po to, aby je zobaczyć i z nich się uwolnić. Czasem trzeba pokonać wiele trudu aby wyjść na prostą drogę. Pokora jest podporą i największą zaletą w dotarciu do własnego serca i wypływającej z niego miłości boskiej.