Każdy z nas jest dzieckiem światła, które świeci wewnątrz nas. To jest niezaprzeczalny fakt, że tak jest, gdyż Stwórca nas takim stworzył, co jest potwierdzone we wszystkich świętych księgach. Światło jest miłością, odwagą i radością. Niestety to światło zostało okryte ciemnością czyli strachem i lękiem, które króluje obecnie na całym świecie. To bardzo niskie częstotliwości wibracyjne!!!

Skąd pochodzi taka ciężka choroba świata?
Człowiek sprzedał swoją duszę czyli to światło diabłu aby go prowadził przez życie. Lucyfer jest przywódcą świata materii w postaci Bila Gatesa, który zawojował cały świat. To on wyprowadza świat ku globalnej katastrofie lub odnowy duchowej i medycznej. Natomiast Donald Tramp otwiera świat na nowe horyzonty myślenia i nową strefę ekonomiczną. Mam nadzieję, że światło zwycięży ciemność Gatesa.

Rządy państw podlegają pod nadzór i wytyczne Lucyfera, poprzez telewizję publiczną, która straszy i przykuwa uwagę tłumów. Dotąd oni czerpali zyski, więc teraz diabeł przyszedł po swoje. Mają mu służyć dalej i gnębić ludzkość, ograniczoną świadomością. Świat stał się totalnym więzieniem lucyferycznych energii, który robi co chce.

Ludzi świadomych tych treści jest garstka ale oni będą prekursorami zmian zachodzących na ziemi. Już od dawna było wiele przekazów od ludzi świadomych, że to skończy się zagładą ludzkości lub przebudzeniem w celu zrównoważenia materii i ducha. Przechył w stronę materii i techniki jest tak duży, że ziemia straciła stabilność. Musi się przetransformować na nową ziemię jako 5D a nie 5G. Wszystko idzie w dobrym kierunku, gdyż taka jest natura przemian.

Rezonans Schumanna ciągle się podnosi i coraz więcej światła napływa na planetę. Budujemy Nową Ziemię 5D opartą na miłości, wzajemnej pomocy i zrozumieniu. Ciemne siły to gra iluzji i muszą odejść do lamusa, choćby nie wiadomo jak potężne były. Wspomagajmy ten proces poprzez oczyszczanie siebie z lęku i strachu oraz programów matrixa. Zapraszam na tapping czy sesje uwalniającą.

Teraz przydaje się edukacja naukowa prawdziwych przywódców duchowych jak E. Tolle, Gregg Braden, Bruce Lipton czy nasi wspaniali wykładowcy polscy. Każdy z nas może być takim przywódcą w swojej rodzinie wśród znajomych, koleżanek czy kolegów. Bądź tym światełkiem w tunelu aby rozświetlać świat od środka. Taka jest nasza misja na dzień dzisiejszy zamiast straszenia plandemią.

Ludzie zastraszeni nie robią nic w tej sprawie, tylko posłusznie chodzą w maseczkach jak psy w kagańcach. Zamiast się budzić idą na zbiorową rzeź, jak zwierzęta na ubój. To też jest zwierciadło, które pokazuje kolejny problem do uzdrowienia społeczeństwa. Wielkie hodowle zwierząt przetrzymywane w strasznych warunkach na rzeź, muszą zniknąć z naszego życia. Światowe zwierciadła pokazują co należy globalnie uzdrowić, a nie czekać na cud, który sam nie przyjdzie. Cuda są widziane w świetle, a w strachu przebywa tylko mrok.

Teraz jest czas globalnego przebudzenia i uzdrowienia przeszłości u każdej ziemskiej istoty. Wyjście poza matrix jest drogą do nowego przywództwa duchowego, jakim jest ŚWIATŁO STWÓRCY.
Dziś po napisaniu tego artykułu zadałam sobie i Bogu we mnie pytanie? Czym sobie zasłużyłam na taki los więzienia? Bóg we mnie zapytał również: czym JA sobie zasłużyłem, że tylu ludzi mnie opuściło? Zrobiło mi się bardzo ale to bardzo przykro z tego powodu. Każdy człowiek, który żyje w lęku, odwrócił się od swego Stwórcy i dlatego tak mamy jak mamy. Przebudźmy się, bo już najwyższy czas!!!!