Każdy z nas reżyseruje swoje życie według ustalonego wcześniej scenariusza, jak w filmie. Zazwyczaj jest to program przedurodzeniowy, aby dana istota mogła doświadczać wielu różnych aspektów życia. Pewna grupa aniołów (archontów), razem z duszą istoty, ustala plan działania na wcielenie.

Po narodzinach dziecko zapomina ten plan i żyje sobie tak, jakby wszystko samo się wydarzało bez jej zgody. To czysty fałsz, gdyż już dziś można odczytać te informacje za pomocą Numerologii, Astrologii czy systemu informatycznego w ciele. Wystarczy wejść do biologicznego, własnego komputera i jak haker włamać się do tego oprogramowania.

Znając metodę odczytywania programów, można wycofać te, które powodują cierpienie, a wprowadzić nowe kody na szczęście i sukces. Oczywiście, że takie działanie jest dostępne dla nielicznej grupy ludzi, którzy mają wysoką świadomość i otwarte serce. Przeszli wiele dróg i doświadczeń i mają już tego dość!

Niektórzy takie doświadczenia nazywają przepracowywaniem Praw Naturalnych, które polega na doświadczaniu biegunów życia jak role: kat i ofiara; morderca i lekarz; zakonnica i prostytutka i wiele innych.

Po co to wszystko?
Dla kosmicznej zabawy, która trwa latami. Pustka jest totalnym zastojem i brakiem wszelkiego doświadczenia. Ludzkie istoty znudziły się żyć w pustce i dlatego zapragnęły doświadczać przeciwności aby pobawić się emocjami.

Większość ludzi nie ma ochoty wychodzić ze świata emocji, gdyż mają wiele mocnych wrażeń. Czują, że żyją! Mniejszość jest już zmęczona takim życiem emocjonalnym i potrzebuje odmiany, aby wyjść poza emocje, do uczuć miłości, jedności, radości i szczęścia.

To dla nich są dostępne nowe programy na życie, po uprzednim usunięciu starych aby zrobić miejsce w przestrzeni umysłu. Kody są tak mocno zapisane w komórkach ciała, że same nie opuszczą delikwenta, choć go często wyniszczają, jak narkotyki czy alkohol.

Zadaniem naszym jako dzieci Źródła, jest szczęśliwa, kosmiczna zabawa. W praktyce jest inaczej. Ludzkość przyjęła drogę samozniszczenia i samozagłady. Rolę reżysera przejął system kontroli ludzkości i dąży do odczłowieczenia ludzi i degradacji duszy.

Ludzie spadają do poziomu zwierząt lub niżej. Widać to bardzo dokładnie w ilu domach królują zwierzęta jak: psy, koty, chomiki i inne. Człowiek, który nie potrafi kochać drugiego człowieka, uczy się na nowo uczuć miłości do zwierząt.

Gdy EGO ma przewagę nad duszą, następuje degradacja człowieka i upadek w światy zwierząt. Ego jest oparte na błędzie i dąży do samozniszczenia. Dusza jest oparta na doskonałości i dąży do Źródła. Głos duszy jest cichy i rozgadane ego go nie słyszy.

Ego zamyka na miłość, przyjaźń i jedność. Rozczłonkowuje i ogranicza dostęp do innych ludzi. Ograniczenie to kolaps grawitacyjny, w którym człowiek kompletnie zamyka się na inne istoty. Można powiedzieć, że żyje jak w czarnej dziurze, z której nic nie wychodzi na zewnątrz.

Ego potrafi tylko brać, ale nic nie dawać z siebie dla innych ludzi. Tak funkcjonują czarne dziury w kosmosie. Jest niebezpieczeństwo, że Ziemia może przekształcić się w czarną dziurę, gdy EGO zawładnie światem i podda się systemowi obcej władzy.

Głos duszy jest zagłuszany i niewielu jej słyszy. Ta garstka ludzi robi co może, aby przebudzić śpiących w swoich skafandrach ego, ale proces nie jest łatwy. GMO, smugi chemiczne i manipulacje informacyjne poprzez przestrzeń, robią swoje, a ludzkość śpi coraz bardziej.

Jeśli nie jesteś reżyserem swojego życia, to pamiętaj, że obcy ci reżyserują tak jak oni chcą, abyś żył i im służył. Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z ogromu problemu zalewającego świat i dąży do wyzwolenia spod obcej okupacji. To problem kosmiczny, który ciągle narasta!

Zmiany programu na życie dokonujesz sam, według nowego, znanego sobie scenariusza. Kasowanie starych kodów, odbywa się na wielu poziomach istnienia. Może to być poziom ciała fizycznego, ciała emocjonalnego oraz poziom ciała przyczynowego i energetycznego ( eterycznego).

Usunięty na najwyższym poziomie program powoduje, że emocje oraz problemy w ciele fizycznym znikają bezpowrotnie. Nie mają zasilania, więc nie istnieją.
Obecnie jest stosowana medycyna informacyjna, według której usuwa się przyczynę choroby czy problemu, a reszta znika sama. To najskuteczniejszy sposób uzdrawiania ciała i duszy, który jest dostępny dla ludzi świadomych tego, co dzieje się na świecie.

EGO tego nie rozumie i nie chce rozumieć, gdyż zagraża to jego życiu i samozniszczeniu, aby dusza mogła wzrastać. Stąd rodzi się potrzeba rozpoznania EGO, aby wyjść z zaplątania własnej duszy.

Duże ego nie jest w stanie rozpoznać, że ktoś obcy nim rządzi, czyli, że ciemność opanowała jego duszę. EGO jest wówczas wielkie a dusza maleńka. Jak taka dusza przebije się przez mury ego?

Jedynie wielkie cierpienie może rozwalić taką skorupę, co często się zdarza. Innej drogi praktycznie nie ma. Ludzie po ciężkich życiowych doświadczeniach, szukają drogi do siebie. Odnajdują maleńką duszę i pracują intensywnie nad jej wzrostem, ale już świadomie.

Zmieniają oprogramowanie obcych systemów i wklejają nowe kody, które pasują do wielkości ich duszy. Stają się reżyserem i aktorem swojego życia, które przebiega zupełnie inaczej niż dawniej. Taki pęd do zmiany jest totalny, gdyż osiąga się jedność, radość i szczęście, które po drodze zaginęło.

Reżyser odgrywa odtąd inną sztukę życia, na swój własny użytek. Programowanie poza kurtyną życia ma inny wymiar, niż tu na ziemi, gdzie wszystko jest widoczne. Łatwo to zmienić na inny kod.

Jeśli chcesz wskaże ci drogę przemiany, którą sama przeszłam i ty sam/a jej również dokonasz. Tego ci życzę na Nowy Rok 2016, aby „9” zakończyła twoje zmaganie z losem, który ktoś ci podsunął do realizacji.