Nie każdy kogo widzimy jako człowieka, ma duszę indywidualną ludzką. Są osoby bez duszy tzw.: klony, które nie mają duszy i teraz za pieniądze chcą ją kupić. To towar nie do kupienia. Mówią o tym wprost w piosenkach, że kupią duszę za pieniądze. Większość celebrytów jest bez duszy. To klony podobne do siebie. Ich los po śmierci ciała jest tragiczny, gdyż staną się gwiezdnym pyłem, rozproszeni w kosmosie.

Natomiast ludzie, którzy mają duszę są podłączeni do Źródła. Duszę mogą się zmieniać i przechodzić z jednego ciała do drugiego aby doświadczać różnorodnych przeżyć. Dusze niektóre pochodzą z ciemności, a inne ze światła. Człowiek powinien być świadomy jaką ma duszę, gdyż ona nim kieruje bo ma ciało. Mając wiedzę o duszy, człowiek może świadomie współgrać z nią i wznosić swoją świadomość coraz wyżej, zgodnie z jej zasadą.

Dusza indywidualna może być wypchnięta z ciała przez inną duszę człowieka, już nie żyjącego lub zwierzęcia. Wówczas ma dwie dusze i chorobę schizofreniczną. Gdy jest to zwierzę to następuje podłączenie do duszy grupowej. Zwierzęta mają przeważnie duszę grupową, poza tymi co żyją razem z człowiekiem. Są to udomowione psy, koty czy małpki.

Są też dusze młode reinkarnowane z ciała zwierząt. Można ich rozpoznać po tym, że mają większy i bliższy kontakt z danym zwierzęciem, niż z człowiekiem. Teraz jest dużo takich ludzi, którzy lepiej traktują zwierzęta niż człowieka. Zwierzęta dla nich są najważniejsze, gdyż mają jeszcze pamięć swojego pochodzenia. Dostają też rasę pomieszaną z takim zwierzęciem i człowiekiem.

Dzieje się teraz dużo takich sytuacji aby rozjaśnić pochodzenie ludzi oraz rodzaje dusz. Opętane dusze mają wiele problemów w tym życiu i warto uporządkować najpierw poziom duchowy, a potem zajmować się ciałem. Wiele kursów zaczyna niekończące się terapie z ciałem czy emocjami, co skutkuje kręcenie się wkoło, bez rezultatów.

Dusza jest naczelna i wszelkie porządki należy zaczynać od niej. Każda dusza ma też odpowiedni kolor, związany z jej poziomem świadomości jak: pomarańczowy, niebieski, fiolet i biały. Niskie kolory przynależą do małej świadomości, a wysokie kolory do bogatej samoświadomości. Najgorsze jest jeśli dusza niebieska zaczyna nauczać innych, nie mając wiedzy o sobie. Ona ma zdobywać wiedzę dla siebie a nie przekazywać!

Nauczycielami mogą być dusze fioletowe i białe. One mają wiedzę i doświadczenie, które przekazują z całą odpowiedzialnością za skutki nauki. To ludzie posiadający wglądy duchowe i szeroką intuicję, która służy im za podpowiedzi i rozpoznanie danego tematu. Takich ludzi jest niewiele i to oni są najlepszymi nauczycielami.

Nic dziwnego, że walka o dusze trwa, bo jest ona  bardzo cenna.

Zapraszam na diagnozę duszy i jej rozpoznanie oraz uwolnienie z ograniczających programów aby podnieść świadomość swoją i duszy. Kontakt na priv.