Gdy dusza częściowo zaczyna przemieniać się w ducha, czyli traci swoją żeńskość, zdolną do skupiania światła, na rzecz rozpraszania i utraty tegoż światła i swej mocy, to zachodzi zjawisko manipulacji. Implozja zamienia się na eksplozję własnej energii i mocy światła, które jest potencjałem czystej świadomości. Podobne zjawiska zachodzą, gdy kobieta zamienia swoją żeńskość w męskość, co obecnie staje się bardzo popularne, zwłaszcza wśród młodych kobiet. Moda jest najbardziej niszczącym zjawiskiem, gdyż pochodzi bezpośrednio od istot zarządzających ludźmi, z pozycji ogrodników ziemi.

Męska energia służy do ochrony wewnętrznej żeńskiej mocy, swojej rodziny czy partnerki. Natomiast żeńska jej postać, ma zadanie skupiać do środka, do swojego centrum światła i nie pozwalać na jej rozproszenie. Podobne zjawiska zachodzą w mikroskali w każdym atomie, gdzie na zewnętrznych orbitach są wzbudzane elektrony, które powracając emitują światło – przy silnym wzbudzeniu. To światło ma być przechwytywane przez centrum istoty czyli (+) żeńską energię i skupiać ją – jako MOC.

Jeśli nie ma żeńskiej energii, wówczas wszystko światło jest rozpraszane i podatne na manipulację zewnętrzną, gdzie jest przechwytywane przez egregory lub istoty kosmiczne, które się nim żywią. Manipulacja matrixa jest skupiona na przechwytywaniu mocy światła. Stąd przez wiele stuleci dominował patriarchat aby stworzyć system wykorzystywania ludzkiej mocy jak: religie, zgromadzenia, tłumy ludzi czy wojny.

Dziś świadomi ludzie dążą do tego, aby nie pozwolić wykorzystywać się ( doić) ze światła, które jest świadomością boskiej MOCY. Im niższa świadomość, tym większe rozproszenie i wice wersa. Wysoka świadomość – to skupisko dużej mocy światła. Łatwo to rozpoznać, zwłaszcza obserwując ludzi tzw.: wierzących w religijne dogmaty, do których nic nie dociera. Są jak zamknięta beczka, podłączona kurkiem tylko do egregora, aby nic nie stracić po drodze z dojenia swej owieczki – żywicielki.

To przykre, gdy patrzy się na takie rodziny, które tracą moc skupiania, poprzez męską pożądliwość, wykorzystywania kobiet w rodzie. Tam nie ma miłości, jest tylko seks bez uczuć! Miłość mężczyzny do kobiety jako czyste uczucie, potrafi generować wspólnie światło – tworząc MOC w parze. Miłość jest jak klej, który spaja światło, a pożądliwość je rozbija.

Bardzo ważne jest aby mężczyźni potrafili ten proces generowania mocy w sobie odkryć i umieć go pomnażać, przy pomocy swojej partnerki. To doda im siły życiowej, zdrowia i przedłuży życie, które w rozproszeniu jest coraz krótsze dla mężczyzn, jako konsekwencja niewłaściwego postępowania. Potrzeba usuwać programy rodowe i wszelkie podłączenia kosmiczne, oparte na przemocy wobec kobiet, przez wiele stuleci praktykowane jako męska siła!

To jest niszczenie mocy swojej i partnerki oraz rodziny. Stąd kobiety, które mają lub miały przemocowego partnera lub męża, są zmanipulowane przez egregory religijne i są wykorzystywane przez obce im siły kosmiczne. Kobiety stają się wówczas – dewotkami, a przemocowi mężczyźni – wojującymi politykami lub fundamentalistami religijnymi.Obydwie opcje w konsekwencji tworzą psychicznie chorych ludzi.

Rozproszona dusza nie ma mocy skupiania światła i jest totalnie pozbawiona świadomości. Stąd trudno dotrzeć do takich osób, które są zniszczone energetycznie od samego środka. Jedynie śmierć ciała i ponowna reinkarnacja w matrixie, może ale nie musi odmienić stanu duchowy danej istoty.

Ideą do tego wpisu był wykład Marka Tarana, na Harmonii Kosmosu pt: „Kobieta – Świątynia Światła”, który mnie bardzo poruszył. Widocznie po tam pojechałam, aby zrozumieć proces generowania i rozpraszania światła na wszystkich poziomach kosmicznych. Bardzo dziękuję Markowi za ujawnienie tak inspirującej wiedzy i podzielenie się nią z innymi. Sama też się dzielę z Wami, którzy czytają ten artykuł aby światło świadomości rozszerzać wśród ludzi, chętnych się uczyć czegoś wspaniałego i odkrywać tajemnice energii.

 

„Nie to kala duszę co do niej wchodzi, ale to co z niej wychodzi”  biblia. Być może o to w tym wszystkim chodzi?

Kto chciałby podyskutować na ten temat, zapraszam do kontaktu. Tel: 698 179 061