Jest drogą do siebie, do swojej duszy i Rdzenia Istnienia. Pozwól aby samotność oczyściła cię z chaosu myśli i zrobiła porządek w twoim życiu. Bycie w ciągłym tłumie tworzy chaos informacyjny, który przepływa przez twój umysł. Stąd rodzi się zamieszanie. Jedynie spokój, cisza i samotność pozwolą uporządkować nadmiar myśli.

Każdy z nas bał się lub jeszcze lęka się samotności, gdyż tak naprawdę boi się kontaktu ze sobą i swoją duchową istotą. Kto chce się dowiedzieć cokolwiek o swojej duszy? Mało jest takich można rzecz śmiałków, którzy mają odwagę zerknąć w siebie. Dusza i duch to tabu, o którym mało ludzi coś wie. Reszta nie chce nawet o tym słyszeć!


Dlaczego?
Przecież to Przewodnicy życia. Nasze ciało to tylko sługa, który wykonuje rozkazy EGO lub Duszy. Może warto poznać te aspekty siebie, które są ponad ciałem? To energia i informacja kierująca wszystkimi procesami życia. Poznanie jest najważniejsze dla człowieka świadomego siebie. Bez poznania duszy człowiek z automatu służy swemu często rozbuchanemu ego.

Smutek zawsze jest początkiem samotności. To on żłobi drogę do wnętrza aby radość wypłynęła z planu duszy. Nie uciekaj od smutku i samotności, bo nigdy nie poznasz siebie w całości. Obecnie schodzą na ziemię wysokowibracyjne energie kosmiczne i żłobią w nas ścieżkę do wnętrza. Ludzie nawet w parach czy rodzinach odczuwają na ten czas napływający smutek. To on jest potrzebny aby zejść w głąb siebie.

Jak powiedział A. Mickiewicz ” Samotność – mędrców mistrzyni”, co z pewnością poznał na sobie. Wielcy ludzie żyją samotnie aby mogli w ciszy swej duszy tworzyć wielkie dzieła. W tłumie i chaosie nie da się tworzyć coś pięknego. Można jedynie wywalać bałagan ze swego umysłu na zewnątrz, co wielu współczesnych artystów to czyni.

Samotność jest piękna, gdy tworzy coś nowego. Natomiast samotność bez owoców jest przykra i przedłuża smutek. Owoce są symbolem dawania i pomnażania. Natomiast korzenie są symbolem brania i otrzymywania. Jeśli jedno i drugie połączymy, to powstanie harmonia w każdej sferze życia. Ta harmonia jest balansem samotności i radości. Wszystko jest dobre, kiedy to rozumiemy.

Zapraszam śmiałków na spotkanie ze swoją Duszą i Duchem,  podczas sesji uwalniania przekonań rodowych i karmy osobistej. Zadzwoń lub napisz maila do mnie; tel: 698 179 061, wachowskad@gmail.com