Do tej pory byliśmy programowani przez system Matrixa, poprzez programy pokoleniowe, szkoły, rodzinę czy własne przekonania. Obecnie ten stary system się wali i powstaje chaos, który jest boskim zamysłem aby stworzyć coś nowego. W tym chaosie my ludzie mamy odnaleźć własne przeznaczenie, posługując się głosem duszy. To ona wie po co tu przyszliśmy na ziemię.

Słuchanie głosu serca pozwala połączyć się z duszą. Najpierw należy wyłączyć umysł, gdyż on zawsze widzi przeszłość i przyszłość. To czas martwy. Umysł nie zna czasu teraz. Dusza natomiast żyje w czasie teraz i poprzez cichy głos, kieruje człowiekiem do jego przeznaczenia. Wystarczy uspokoić umysł w medytacji aby połączyć się z duszą. Ona nam podpowie jakie mamy przeznaczenie i talenty, które pochodzą od Boga, ze Źródła.

Twórczość jest kontaktem z Bogiem, ze Źródłem wszystkiego co jest. Talent spływa poprzez intuicję, którą należy odpowiednio odczytać. Nasze przeznaczenie obecnie ulega zmianie gdyż czas przyspiesza w budowaniu Nowego Świata. Każdy, kto czuje się człowiekiem jest wezwany do użycia swoich wewnętrznych talentów, do budowania nowej rzeczywistości. Wszystko będzie mu dane gdy zechce czynić plan duszy i porządkować chaos.

Można wydobyć z niego najcenniejsze rzeczy i ustanowić nową rzeczywistość, zgodnie z Prawem Naturalnym. Świat się rozpada aby powstał nowy, inaczej nie przetrwamy jako ludzkość. Mamy czasy ekstremalne ale wcześniej przewidziane jako Armagedon. Zniszczyliśmy ogród Edenu z którego ludzkość wyszła i zniszczyła ziemię, przyrodę, zwierzęta oraz zmanipulowała ludzi. To siły ciemności, które obecnie zarządzają ziemią ale ich czas się kończy!

Wszystkie prawa matrixa są przestarzałe i przeciwne naturze oraz ludziom. Powinny zostać odsunięte, a na to miejsce wejść inne, nowe, odpowiadające życiu i zdrowiu społeczeństwa. Mamy odbudować Raj utracony bo inaczej zginiemy.
Im więcej ludzi odczyta swoje przeznaczenie, tym szybciej znajdziemy się w zdrowym świecie, gdzie lekarz prowadzi pacjentów do zdrowia, a nie leczy choroby. Nauczyciel uczy życia, a nie wpaja dzieciom wiedzę, która zaśmieca umysł. Rolnik produkuje zdrową żywność a nie trucizny do jedzenia.

Świat może się zmienić, gdy większość ludzi zmieni swoje przeznaczenie i połączy się z Bogiem w sobie, aby słuchać jego głosu. To jest apel do wszystkich ludzi, dla których ważne jest życie i wzrastanie duchowe w świadomości Stwórcy. Zapytaj swego serca: co jest moim przeznaczeniem? Czekaj w ciszy aż odpowie twoja dusza i usłyszysz jej wołanie aby razem wzrastać w miłości.

Zbudujmy Wspólnotę Wolnych ludzi, aby porwać innych do działania. Wolność to miłość, to radość w każdej chwili dnia. To piękna wizja jak może wyglądać odnowiony Raj na ziemi. Życie jest rajskim ogrodem, które zamieniliśmy w pole bitwy. Już czas stać się mistrzem i stwarzać ogród miłości, gdzie ludzie, zwierzęta i natura czują się wolne.