Tę ścieżkę wybiera starsza i mądra osoba lub stara dusza. Jest to ścieżka wolna od ambicji oraz idei innych ludzi, czyli od ego. To ścieżka szczęścia. Inne ścieżki są przekleństwem. Możesz na nich poczuć na początku sukces i spełnienie ale potem stracisz zdrowie, bliskich, spokój i radość życia.

Kiedy przejdziesz wiele ścieżek i nie znajdziesz tego czego szukasz, wówczas wyjdziesz ze świata zewnętrznego aby zakotwiczyć się w swoim wnętrzu. Ten proces jest związany z innymi funkcjami ciała fizycznego. Zmysły zewnętrzne jak wzrok i słuch zaczynają powoli tracić swoją ostrość widzenia i słyszenia świata iluzji. Na to miejsce pojawiają się nadzmysły wzroku i słuchu do postrzegania świata niewidzialnego.

Stajesz się człowiekiem jasno patrzącym i jasno słyszącym na świat niewidzialny. Jesteś zdolny do komunikacji z duchami i słyszenia głosu intuicji. Prawe oko intuicji zaczyna postrzegać rozmazany świat, bo już nie chcesz patrzeć na iluzję, tylko na rzeczywistość. Powoli zanikają potrzeby jedzenia ciężkich potraw, na konto pożywienia lekkiego i płynów oraz odżywiania pranicznego.

Nie należy na siłę leczyć narządu wzroku i słuchu, gdyż żadne leki nie działają skutecznie. Dla ludzi będących w wielorakich ścieżkach, te same leki działają skutecznie. Natomiast na ścieżce serca niestety nie. Sama na sobie to ćwiczę i dochodzę do wniosku, że daremny mój trud przywracać sobie zmysły, które już mi nie służą.

Na ścieżce serca porzucasz to, co kiedyś było dla ciebie ważne, bo już ci nie służy. Rodzi się postrzeganie nadzmysłowe, aby widzieć niewidzialne dla innych światy. Kontaktujesz się z duchami z Mistrzami innych wymiarów i zgłębiasz starodawną, szamańską wiedzę. Szamani znają duchy natury, duchy zabłąkanych istot ludzkich po śmierci ciała oraz szanują przyrodę, bo mają z nią kontakt, na poziomie niewidzialnym.

Rośliny są bardzo pomocne na ścieżce serca, gdyż dostarczają energii, składników odżywczych i mikroelementów oraz światła. Kontakt z przyrodą staje się łatwiejszy na poziomie energii. Ścieżka serca to miłość do siebie, skierowana do wnętrza, aby penetrować odczuwanie, tego co się doświadcza, a nie stany emocjonalne.

Życie na poziomie energii i zwrotnej informacji jest fascynujące. To wyższy poziom doświadczania świata nadzmysłowego.
Ścieżka serca jest dla każdego, ale nie wszyscy są już gotowi na nią wejść. Gdy fascynuje cię jeszcze świat materii, dobre zdrowie i wielkie pieniądze, to nie jesteś na ścieżce serca, lecz gubisz się w odmętach iluzji. Ścieżka serca jest cicha, gdyż głos zanika. Nie masz potrzeby mówienia wielkich słów. Wolisz przebywać w samotności i ciszy natury. Służy ona starym duszom i mądrym ludziom.

Muzyka serca:

https://www.youtube.com/watch?v=nTSlshAnwI8