To kraina wielu możliwości wyboru w światach wirtualnych. Serce ma największą moc energetyczną czyli 40 tys. razy większą niż mózg. To prawdziwy generator energii, jak centrum atomu. Jest w środku ciała i działa podobnie jak atom. Odczucie tego generatora powoduje tworzenie wszystkiego, co nam się przydarza. Filtry oplatające serce nie pozwalają tworzyć według własnych zamierzeń.

Kiedy usuniesz filtry, wówczas widzisz świat i odczuwasz jego kolory tęczy. Dla przykładu podam kolor miłości, na różnych poziomach świadomości. Miłość w naturze ma kolor zielony, co odpowiada czakrze serca. Natura poprzez zieleń łączy się ze sobą, poprzez wibrację miłości.

Każdy z nas lubi patrzeć na soczysty kolor łąki, trawy czy drzew, gdyż to uspakaja wzrok. Na poziomie mentalnym, my ludzie postrzegamy różowy kolor, jako aspekt miłości. Jest to kolor niemowlęcia, którego ciało jest czyste i niewinne. Młodzież posługuje się kolorem czerwieni, dając sobie serduszka, jako połączenie miłości z pożądaniem.

Na poziomie wibracji Nowej ziemi, gdzie podstawą jest miłość, kolor różu odchodzi i wypełnia przestrzeń lazur nieba, czyli błękit z bielą. Robiłam doświadczenia ze znajomymi, wprowadzając ich w wyższe stany wibracji, aby zbadać te przestrzenie, poprzez odczuwania z serca. Pojawiające się kolory i odczucia unoszenia, lekkości, informowały jak zmienia się przestrzeń postrzegania.

Wraz ze wzrostem świadomości, wzrasta częstotliwość wibracji, od fal długich, do fal krótkich, co może wywoływać efekt świecenia, fluorescencji. Bardzo niskie wibracje poniżej zera, są koloru szarego i czarnego, co badałam osobiście. Natomiast im wyższe wibracje, jaśniej widać przestrzeń.

Lazur nieba jest spokojem i zatrzymaniem ruchu. Podobnie jak w naszym fizycznym świecie, gdzie kolor zielony i błękit nieba są prawie w bezruchu. To wpływa kojąco na człowieka wpatrzonego w tą przestrzeń. Jest tylko doświadczenie odczuwania tego spokoju. Jądro atomu jest najmniej ruchliwe.

Gdy wchodzisz do przestrzeni serca, to masz możliwość wyboru, czego chcesz doświadczać. To przestrzeń wielu możliwości i tworzenia światów wirtualnych. Napotykasz kolory, które oznaczają poziom świadomości lub jej braku. Wówczas przestrzeń jest czarna, nastawiona tylko na odtwarzanie. Taka istota nic sama z siebie nie tworzy i nie doświadcza. Zanurza się w świecie materii i żyje we śnie.

Ścieżka serca to odczucie drogi, która pasuje do mnie, do ciebie, do wszystkich. Gdy serce jest zamknięte na odczuwanie, wówczas przestrzeń jest czarna, pełna lęku o przetrwanie bez miłości. Umysł kieruje życiem takiej istoty i prowadzi do uśpienia. Człowiek staje się pusty, gdyż żyje przeszłością, której nie ma i przyszłością, której też nie ma.

Takie życie nie wnosi żadnych ciekawych doświadczeń. Życiem zawiaduje tu logiczny umysł, dając jedynie materialne korzyści i wiedzę naukową, lub umysł nastawiony na wiarę innym, poddany obcym manipulacjom. Taka istota nie wie kim jest i po co tu żyje. Życie jest dla niej puste.

Kiedy wchodzisz do swojej własnej przestrzeni serca, wówczas wybierasz świat jaki chcesz doświadczać. Świadomość jest ścieżką serca i nie poddaje się żadnym manipulacjom. Świadomość siebie burzy wszelkie stare schematy myślenia, gdyż czuje ściemę narzuconą przez innych. Serce nie da się oszukać. Zawsze poczuje że: ” to nie to”.

Moc, którą dysponuje jest potężna i zdolna do tworzenia takiej rzeczywistości, jaka przychodzi w „tu i teraz”. To czas jedynie prawdziwy! Zgoda na wszystko co jest, odpowiada ścieżce serca. To najlepszy z wyborów, bo sama świadomość kieruje tym procesem. Życie staje się łatwe, radosne i pełne ciekawych doświadczeń. Wszystko dzieje się prawie samo.

Samoświadomość dostarcza wszystkiego, co potrzebne do życia w tu i teraz. Nie potrzebujesz ciężko pracować, aby żyć. Wszystko przychodzi z lekkością, dając radość tworzenia. To zaczątki życia na Nowej Ziemi, gdzie podstawą jest tworzenie poprzez miłość bezwarunkową. Tylko istota z otwartym sercem i większą świadomością, może tam przebywać.

Na starej matrixowej ziemi, pozostaną tylko ci, co żyją w strachu. Ludzi gotowych do przejścia na Nową Ziemię, jest garstka. Około 10% ma predyspozycję do przebudzenia swojego umysłu, ale dalej tego nie robi!

Kiedy zburzy się wszystko w życiu danego człowieka, to dobry czas aby się przebudzić. Stary świat runął i można na to miejsce zbudować nowy, oparty na miłości. To ścieżka serca. Potrzebna jest edukacja społeczeństwa w tym kierunku, aby przemiany zachodziły szybciej.

Tego w szkole nie uczą ani w kościele czy w TV nie podają, gdyż stary system broni się jak może przed rozpadem. To jednak jest nieuniknione! Jeśli chcesz wejść do Nowej Ziemi, wówczas poszukuj sam. W Internecie jest wiele filmów szkoleniowych, które odkrywają prawdę o matrixie i manipulację na ludzkości, przez obce cywilizacje. Nie daj się dalej mamić mrzonkami na swój temat!

Poznaj siebie i odkryj prawdę o sobie, po co tu jesteś? Z lękiem przed prawdą nie wejdziesz do Nowego świata, gdyż zamykasz się na miłość i odczuwanie całym sobą. Dlatego materialiści nie mają zdolności do odczuwania prawdziwej, ludzkiej, bezwarunkowej miłości. Kochają jedynie przedmioty i zwierzęta.

Ścieżka serca, to wejście do królewskiej komnaty w sercu i odczuwanie świata w kolorach tęczy. To połączenie ze Źródłem wszystkiego, co jest. To strumyk połączony z oceanem, który nabiera mocy wielkiej wody. Czy warto zaznać takiego połączenia?

Jeśli czujesz potrzebę wejścia w świat przestrzeni serca, a nie wiesz jak, zadzwoń do mnie, aby umówić się na sesję uwalniania filtrów, które ograniczają Twoje wizje. tel: 698179061.

Dla dociekliwych, podaję film naukowy na temat rzeczywistości wirtualnej naszej ziemi:

Ustaw sobie tłumaczenie w języku polskim.