Około tysiąca lat wstecz, nastąpił bum w sprawie hybrydyzacji człowieka i zwierzęcia. Krzyżowano gady, ptaki, owady, ssaki z genomem czystego człowieka aby uzyskać hybrydę. Taka hybryda mogła się ukryć wśród ludzi i być mało rozpoznawalna. Początkowo hybrydy były widoczne, gdyż miały głowę np.; ptaka, kota, psa czy pająka lub były olbrzymiego wzrostu, około 4 metry wysokości.

Ludzkość powoli przyzwyczajała się do takich anomalii. Później gady coraz więcej stwarzały hybryd, bardzo podobnych do człowieka z jego wzrostem, budową ciała oraz skórą. Ślady manipulacji genetycznych zaczęły zanikać. Jedynie pozostały zdjęcia lub rysunki naskalne czy wykopaliska. Odkopywane są szczątki wielkoludów ale ludzie nie przywiązują do tego wagi.

Historia coraz bardziej zaczyna się odkrywać i widoczne dla wtajemniczonych są hybrydy wśród ludzi. Oni sami tego nie ukrywają, wręcz się tym chwalą, jako szczególne zdolności. Około 90% ludzi to hybrydy czy kopie, a tylko reszta jako 10% to czyści ludzie. Są to niektórzy Słowianie, Apacze czy Starożytni. Reszta jest zmanipulowana przez inżynierię genetyczną z obcą rasą.

Niektóre z hybryd napotykają wiele życiowych trudności w swoim życiu, gdyż świadomość ludzi się podnosi i trudno jest gadom czy owadom dorównać do poziomu czystego człowieka. Wzrasta poziom światła na planecie. Ciemność pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Są odsłaniane twarze przez tatuaże, specjalne owadzie zdolności lub maskowanie strojem, włosami czy zarostem. Dla człowieka świadomego jest to łatwe do odkrycia.

Hybrydy zostały stworzone też dlatego aby generować coraz więcej cierpienia na planecie ziemia, niskimi wibracjami jak strach, ból. Tym karmią się gadzie istoty aby przeżyć. Hybrydy są ich przedłużeniem i generowaniem pokarmu. Związki różnych hybryd tworzą konflikty między sobą, a energia cierpienia jest odprowadzana do gadów.

Są takie istoty, które czują tę manipulację i świadomie podejmują decyzję aby wchodzić we właściwe relacje, bez generowania konfliktów. Chodzi o to aby wyeliminować hybrydy i odnowić czystość gatunku ludzkiego czyli czystej istoty ludzkiej. Wiedza o tym jest dostępna i każdy kto chce może ją uzyskać.

Dobrze jest znać swoją rasę, aby oczyścić się z obcych manipulacji genetycznych. Rasy są też powiązane z różnymi typami dusz, odpowiadających danej hybrydzie. Zapraszam na analizę ras i dusz aby rozpoznać co jest do uporządkowania. Kontakt przez maila lub telefon.