Smutek to emocja wypływająca z lęku z przeszłych wydarzeń, których nie chcesz zostawić w spokoju. To bardzo obniża wibrację jak stare, kościelne rytuały w dniu dzisiejszym, na ulicach miast. Jest w tych rytuałach kościelnych dużo smutku i ciężkiej energii, która prowadzi ludzi w określonym przez manipulatorów kierunku. Człowiek przebudzony widzi ten cyrk i w nim nie uczestniczy. Natomiast śpiący ludzie tym się karmią i uważają to za świętość.

Kiedy ludzkość powstanie z kolan?
Będzie to dzień radości na świecie, która pochodzi ze Źródła życia. Radość to wyższy aspekt miłości i my tym jesteśmy. Radość jest dostępna poza matrixem. Wraca pamięć prawdy o Bogu, który jest miłością, radością i błogim życiem. Bóg daje ludziom to co sam posiada. Smutek natomiast pochodzi z zapomnienia kim się jest w swej duchowej naturze.

Zapomnienie to manipulacja twórców matrixa aby pożywiać się energią strachu i smutku, generowaną przez nieświadome istoty. Ludzie o tym nie wiedzą, bo TV odpowiednio ukierunkowuje na zapomnienie swej duchowej Istoty w środku nas. Radość widać w oczach małego dziecka, które ma jeszcze pamięć tego kim jest i skąd pochodzi w swojej esencji.

Dziecięca radość rozpływa się na wszystkich członków rodziny. Taki malec cieszy swoją radością i promienieje nią na otoczenie. Radość jak i smutek rozprzestrzeniają się w zasięgu jego obecności. Świat biegunowy ma to do siebie, żeby rozpoznać skrajne wartości i wybrać właściwą drogę.

Człowiek świadomy obserwuje i dostrzega to co jest prawdą, a co fałszem jest. Sam dochodzisz do swojej prawdy, gdyż to jest twoje życie i doświadczenie. Wiedza jest ci pomocna i na początku drugi człowiek aby wskazać kierunek. Resztę przechodzisz sam. Rozpoznasz właściwą drogę, bo ona jest ścieżką radości, obfitości i spełnienia.

Droga przeciwna prowadzi do chorób, smutku i rozpaczy. Kiedy dokonasz rozróżnienia to z pewnością wybierzesz drogę Prawdy. To nie jest trudne ale wymaga wiedzy i wyższej świadomości. Gdy znudzi ci się życie w smutku to pewnie zechcesz zasmakować przeciwnego bieguna, aby zobaczyć czym jest radość bycia.

Wybór należy do ciebie. Odwaga to: przeciwstawić się rytuałom, starym schematom, przekonaniom i spróbować czegoś innego. Smutek odejdzie w zapomnienie, a pozostanie tylko stan bycia w radości, błogości i boskiej kreacji dostatku. Odwagi do bycia sobą!