Stan nieba czy piekła, to poziom osobistej wibracji i związanej z tym świadomości. To nie jest miejsce bytu, ale stan umysłu. Gdziekolwiek idziesz, umysł podąża za tobą. Umrzesz i świadomość zabierasz ze sobą w inny wymiar. Dlatego tak ważne jest , aby powiększać swój poziom świadomości do 100 %.

Przeciętny człowiek posiada około 5% świadomości i nie rozumie, że to jest za mało. To bieda umysłu! Cóż z tego, że ma bogactwo materialne, kiedy jego umysł jest biedny. Tą biedę przeniesie dalej i urodzi się w następnym wcieleniu, jako biedak. Takie kręcenie się w koło, jest domeną starego matrixa, aby nikt nie mógł się z tego wyrwać.

Władcy matrixa bardzo mocno pilnują, aby żadna „owieczka” im nie uciekła z ich pastwiska. Stąd ludzie mają pozakładane różne zniewolenia umysłowe, aby się nie przebudzili, nie poznali Nieba na ziemi. Każdy człowiek na planecie ma podłączenie pod wieżę Babel, które wprowadza zamieszanie w umyśle i zapętlenie, poprzez obce kody na czakrach 4 – 7.

Pomieszanie języków to nie tylko kwestia różnych narodów, ale też chodzi o to, aby człowiek nie rozumiał innego człowieka, mimo, że obaj mówią w tym samym języku. Kobiety nie rozumieją mężczyzn, a mężczyźni kobiet. Pokolenia też nie rozumieją się ze sobą. Panuje ogólny chaos, na poziomie umysłu.

Manipulatorzy umysłem będą zmuszeni odejść ze swojej pracy, gdy przebudzi się grupa ludzi i swoją świadomością, podniesie wibrację planety. Ostatnio przeprowadzałam z przyjaciółmi badania sfer wibracyjnych w kosmosie i jestem bardzo poruszona wynikami tych badań.

Okazuje się, że są wartości w skali wibracji częstotliwości od „0” wyżej, ale są też poniżej, tej granicznej wartości. Są to wibracje przeciwne życiu z coraz niższą świadomością, aż do jej zaniku. Celem doświadczenia weszłam w te niskie, minusowe wibracje i zobaczyłam, że jest to początkowo stan zwijania, ciężaru i uśpienia, aż do bycia nieświadomym.

Są hipnotyczne badania dusz po śmierci, które w takich stanach przebywają. Należą do nich znane osoby uważane za święte, lub bliskie takiemu określeniu. Odpowiada to według mojego rozeznania, stanowi zejścia do piekieł. Jeszcze tego dokładnie nie zbadałam, gdyż tam jest bardzo nieprzyjemnie.

Odkryłam, że podnoszenie wibracji, pozwala doświadczać coraz wyższej świadomości, stanów radości i euforii. W kosmosie istnieje inna matematyka, niż mamy na planecie i pewne wyższe matematycznie wibracje, są bardzo nieprzyjemne. Natomiast niewiele niższe, są stanem radości.

Stąd manipulacje temperowania skal muzycznych, powodują zakłócenia w funkcjonowaniu mózgu. Myślę o częstotliwości 440 Hz, pochodzącej od zbuntowanych aniołów i tworzenia sztucznej wolności. To jest nieprzyjemna skala wibracji na ziemi, aby ludzkość trwała w marazmie.

Wyższe wibracje ponad 4 tys. Hz, powodują uczucie rozszerzenia ciała i wprowadzają w stan radości. To są już częstotliwości po wyjściu z ciała fizycznego.
Dla nas ludzi jest przygotowywana Nowa Ziemia o wyższych wibracjach, czyli 432 Hz. Aby się do niej dostroić, potrzebne jest oczyszczenie ze starych programów podświadomości. Bez usunięcia starych kodów matrixa, nie jest możliwe przejście na Nową Ziemię.

W tej chwili są przeprowadzane prace doświadczalne, nad dostosowaniem Nowej Ziemi do świadomości ludzi, na częstotliwość 432 Hz. To jest miejsce Raju na Ziemi, o którym pisano w przepowiedniach.

Potrzeba jest taka, aby grono przebudzonych ludzi, zechciało się totalnie oczyścić ze starych kodów i swoją wysoką świadomością podnosiło wibracje otoczenia. Na dziś są to jeszcze niskie wibracje w granicach 20 Hz.

Proces przebudzenia zachodzi coraz szybciej i mam taką nadzieję, że częstotliwość planety, będzie wzrastać bardzo szybko. Dla ludzi o niskich wibracjach, ten stan rzeczy będzie nie do wytrzymania.

Nowa Ziemia to stan Nieba czy Raju, gdzie ludzie żyją w radości, miłości, wzajemnym zrozumieniu i dostatku. Panuje tam stała temperatura 25°C, dzięki dwóm słońcom. Nowa Ziemia czeka na każdego z nas. Panują tu inne zasady życia oparte na wolności, wyborze i świadomej odpowiedzialności.

Jeśli chcesz znaleźć się w Raju, to masz prace do wykonania w postaci wywiezienia śmieci z przeszłości własnej i rodu. Tylko człowiek świadomy wie, jak do tego dojść, gdyż intuicja go poprowadzi.

Nie ma potrzeby wyciągać kogoś na siłę, kto chce popadać w wibracje depresji i śmierci, jeśli wybiera kierunek w ciemność i skamielinę. Człowiek potrzebuje ruchu, który go napędza i wznosi coraz wyżej w rozwoju. Życie to ruch. Śmierć to skamielina i całkowity zastój.

Moja praca z klientem nad oczyszczaniem obcych kodów, otwiera mi nowe, niezbadane przestrzenie, które były dotychczas ukryte. Widzę całą manipulację na ludziach, którzy będąc w wibracjach uśpienia, pozwolili na to, łącznie ze mną.

Teraz się budzimy i uwalniamy połączenia z obcymi kodami, dzięki czemu wzrasta ogólna świadomość ludzi. Ziemia jest planetą oczyszczania z najniższych wibracji. Można powiedzieć, że jest to miejsce wychodzenia z piekła umysłu.

Oczyszczony umysł i ciało jest gotowe do przebywania na Nowej Ziemi. Czeka go nieustanna radość bycia ze sobą, który to stan można już doświadczać, wprowadzając się w wyższe częstotliwości. Niebo już jest dostępne dla każdego, kogo to interesuje.

Muzyka solfeggio 432 Hz: