Wielu ludzi nosi w sobie ogromne traumy, które przeżywali w poprzednich wcieleniach lub noszą traumy po rodzie. Obecnie schodzi z przestrzeni coraz więcej światła i wypycha ciemność z ludzi aby ją zobaczyć. Ignorowanie tego zjawiska oznacza niepotrzebne cierpienie.

Wszystko z przeszłości powinno być uzdrowione aby móc wejść w stan ciszy, gdzie wszelka pamięć przeszłości zanika. W ten sposób uzdrawiamy siebie i świat wokół nas. Lęk zamyka człowieka na odczuwanie, na zdrowe myślenie i świadome działanie. Człowiek w lęku jest jak zamknięta kapsuła, która może się tylko kurczyć.

Lęk jest przyczyną wielu chorób a zwłaszcza raka, gdzie komórki są zamknięte ze strachu. Nie pozwalają na oczyszczenie ich i napełnienie zdrowym pokarmem czy tlenem. W ten sposób umierają, a pasożyty zjadają ich po trochu aby oczyścić chory organizm.

Ludzie noszący maski tam, gdzie nawet nie ma potrzeby, są narażeni na raka lub inne ciężkie schorzenia. Sama maska może nie jest tak szkodliwa jak ukryty pod nią strach. Rząd niby chroniąc ludzi przed nieistniejącą pandemią, szykuje wielu ludziom w ten sposób, ciężkie choroby. Człowiek w lęku tego nie widzi, myśli, że gady będą dbać o jego zdrowie!

Jakże się myli. To kompletny absurd, żeby się przebudzić! Gady robią wszystko aby podporządkować sobie ludzi, a potem ich zniszczyć. Człowiek mający świadomość widzi to dokładnie, dlatego nie pozwala się zamaskować, nie pozwala żyć w strachu, bo wie, że to wszystko kłamstwo.

Ludzkość ma wyjść z poziomu oszustwa i przebudzić się z iluzji życia. Sama iluzja to zakłamanie rzeczywistości. Prawdziwy świat jest pod iluzją, gdzie fałsz znika. Aby zobaczyć prawdziwy świat, należy zdjąć nakładkę iluzji czyli fałszywe ego, które trzyma się kłamstwa. EGO jest dyrektorem programów przeszłości i ignoruje wszelką wiedzę. Podobnie zachowują się nierządy wielu państw świata, ignorując prawdę o świrusie.

EGO jak wszystko chce za wszelką cenę przeżyć i dlatego udaje, że wszystko jest dobrze. Rządy podobnie jak religie są dla ego, gdyż jedne i drugie opierają się na kłamstwie. Ego – to kłamca i szuka sobie podobnych. To ludzie z „małym, głupim ego” jak sprzątaczki, kierowcy, sklepowe itp. wybierają rządzących i chodzą do kościołów. To oni dziś rządzą w Busach, sklepach czy szkołach. Absurd do potęgi!

Stąd mamy na świecie wojnę z ego, gdzie na szczycie władzy jest Lucyfer zarządzający całym światem. Ludzie mądrzy, naukowcy i samoświadomi nie mają głosu, gdyż odchodząca Era Ryb zamyka im usta wymuszonymi maseczkami. Ciemnota zarządza z podświadomości, z ukrytych manipulacyjnych programów, narzuconych przez TV.

Już niebawem wejdzie ERA WODNIKA, gdzie mądrość i świadomość będzie ceniona. Porzucenie iluzji dzięki przebudzeniu znacznej części społeczeństwa, spowoduje zaprzestanie wojny, a świat wróci do kosmicznej mądrości i nowego porządku w imię miłości i wspólnoty.

Nowa Ziemia powstaje jako nowy wzorzec na życie w miłości, rozsądku, porządku i szacunku dla wszystkich stworzeń świata. Pochodzimy z jednej iskry tworzenia i ta iskra jest w każdym z nas, wystarczy ją odkryć, poprzez porzucenie ego czyli programów manipulacji przez gady. Kat i ofiara nie mogą istnieć w Nowym Świecie. Pozostaną w starym, pełnym cierpienia i przemocy.
Nowa Ziemia jest dla przebudzonych i samoświadomych Istot, czujących jedność ze wszystkim. Zachęcam do tworzenia wspólnych spotkań i rozmów samoświadomych ludzi. Chętnie spotkam się z innymi sobie podobnymi, czy to u mnie w mieszkaniu w Pińczowie, czy też w innym miejscu.