Wszystkie działania dokonywane bez uświadomienia, powracają do nas i dalej oddziaływają. Powoduje to osiadanie na aurze głowy gęstej mgły ( rodzaj błota astralnego). Równocześnie zanieczyszczają powietrze wokół nas. Skupiska ludności jak wioski, osiedla i miasta są pod działaniem tej mgły.

To zjawisko projektuje się na naszą rzeczywistość, w której występują coraz liczniejsze widoczne mgły w atmosferze planety oraz puste chmury zasłaniające światło Słońca. To powinno dać nam wiele do myślenia i sprowokować do zmiany systemu naszej świadomości.

Jeśli nie rozumiemy miłości – to wysyłamy zmąconą miłość czyli jej brak. Zamiast kochać swoją rodzinę – cudzołożymy. Coraz więcej teraz związków się rozpada, na wskutek braku podstawowej idei miłości. Przykazanie miłości jest podstawową zasadą współżycia ludzi i stworzeń na Planecie Ziemia.

Jeśli ta zasada jest łamana, to cała świadomość człowieka jest pod wielkim znakiem zapytania. Człowiek pozbawiony wiedzy, ma zmącone sumienie. Nie rozumie, że jego postępowanie jest niszczące dla niego i innych.

Sumienie jest po to, aby uświadomić nasze pomyłki i starać się je naprawić. Brak sumienia, powoduje brzemienne skutki swoich nieświadomych czynów, za które trzeba odpowiadać w przyszłości.

Najważniejszy jest rozsądek, którego podstawą jest logika. Rozsądek skierowany na świat, prowokuje używanie światowego życia. Objawia się jako życie dla siebie i swoich światowych przyjemności. Jest zaprzeczeniem jedności, z której wszyscy pochodzimy. To droga do samozniszczenia.

Żyjemy na Planecie, która sama siebie niszczy!
Brak miłości jest tym samym co nienawiść. Nienawiść dusi! Może nam w przyszłości brakować tlenu do oddychania.

Mgła, która wytwarzana jest z braku miłości, otacza atmosferę ziemską i coraz bardziej dusi. Będzie w przyszłości jeszcze większy problem z oddychaniem. Alergicy i astmatycy są pierwszymi osobami, którzy odczuwają duszenie w większym stopniu niż pozostali ludzie.

Czy jest wyjście z tej mgły?

Tak!
Zmiana naszej świadomości, spowoduje rozjaśnienie i rozświetlenie mgły nieświadomości i oczyści atmosferę naszej Ziemi. Tylko zaprzestańmy osadzać i plotkować a na to miejsce wprowadźmy zdrowy rozsądek, który rozwieje wszystkie mgły zaplatania.

Sprawa jest niezwykle ważna, gdyż możemy się sami zniszczyć, poprzez brak tlenu. Tlen jest źródłem logicznego myślenia. Natomiast dwutlenek węgla, który zanieczyszcza powietrze jest przyczyną uśpienia.

Obserwuję coraz więcej sennych ludzi, którzy nie wiedzą co robią. Senność dokucza każdemu, gdyż nadmiar dwutlenku węgla w powietrzu – usypia. Przebudzenie jest bardzo korzystne, aby nie zasnąć jeszcze bardziej.

Przemysł chemiczny, który emituje coraz większe ilości gazów do atmosfery, zatruwa powietrze i środowisko człowieka. Jeśli pozwolimy na kontynuację zastępowania natury sztuczną chemią, jak nawozy i opryski na rośliny, to w krótkim czasie będziemy sami zniszczeni.

Gleba jest chemicznie skażona i rodzi słabe, chore rośliny, które spożywamy. Powietrze, którym oddychamy, jest zanieczyszczone dwutlenkiem węgla i amoniakiem. Dodatkowo nas tym obciąża.

Coraz więcej chorób występuje na wsiach, gdyż atmosfera z chemicznych oprysków dotyka każdego z nich w większym lub mniejszym stopniu. Nie dajmy się zwieść chorej wydajności chemicznej i odwróćmy sposób produkcji rolnej, na naturalne metody.

Pożyteczne mikroorganizmy są nowoczesnym naturalnym sposobem na produkowanie zdrowej żywności dla ludzi i zwierząt. Oczyszczają atmosferę z trujących i śmierdzących gazów oraz wprowadzają dodatkowo do powietrza tlen z procesów przemiany.

Podwyższona zawartość tlenu w powietrzu, nas przebudzi i wzrośnie rozsądek oraz logiczne myślenie. Zioła i suplementy diety oczyszczą zanieczyszczone nasze ciała chemią i wyprowadzą umysł z zaplatania mentalnego.

Poddanie się bezwolnej zbiorowej świadomości nie wyzwoli nas z trendu samozniszczenia. Trzeba podjąć właściwą decyzję dla ochrony Ziemi oraz nas samych. Zdrowa wiedza da nam wszystko, co potrzebne do szczęścia i radosnego życia.

Wybór należy do nas, jaką drogą chcemy dalej podążać. Czy iść w kierunku samozniszczenia, czy wejść na drogę życia i rozwoju samoświadomości oraz miłości do ludzi i świata. Od naszego wyboru zależy być albo nie być na tej Planecie. Sumienie wskaże nam dobrą drogę.

To ważna życiowa decyzja, do podjęcia której zachęcam z całą odpowiedzialnością za przyszłe pokolenia naszych dzieci i wnuków. Zostawmy im w spadku to, co otrzymaliśmy od naszych ojców i dziadków. Chemia i sztuczne produkty nie należą do natury. Ich czas destrukcji już się zakończył. Niech wszystko wróci do rzeczywistości naturalnej.