Widzimy jedynie zespół nieograniczonych hologramów w różnych wymiarach świadomości. Każdy widzi to samo, tylko inaczej. Stąd dochodzi do kłótni i sporów, gdyż wszyscy mamy inny punkt widzenia i odniesienia, zgodny ze stanem własnej świadomości. Nie jest to świat luster, bo gdyby był, to każdy widział by to samo, a jest inaczej. Lustro odbija rzeczywistość taką jaka jest.

Hologram natomiast daje się obserwować z boku i często widać tylko część całości. Hologram potrafi się kserować i odtwarzać dawne zjawiska, wydarzenia czy doświadczenia w bardzo podobny sposób, lecz na innym wymiarze świadomości widać to inaczej. Informacja zawarta w nim jest podobna, jedynie okoliczności się zmieniają. Kahuni odczytywali takie informacje i natychmiastowo uzdrawiali, poprzez widzenie ciągu przeszłości.

Stąd mamy możliwość uzdrawiania w czasie, poprzez obecnie zaistniałe obrazy. Ponieważ nie istnieje czas, to obrazy są symultanicznie dostrajane i istnieją w każdym wymiarze jednocześnie. Jeśli poruszamy się po różnych poziomach świadomości, to możemy zobaczyć to samo zjawisko w odległym czasie.

Na tym polega uzdrawianie przeszłości z pozycji czasu teraz, poprzez ogląd hologramów tego procesu. W ten sposób podwyższamy swoją percepcję świadomości, podnosząc się na wyższy poziom stanu oglądu rzeczywistości w czasie. Hologram jest sam w sobie procesem. Jest ewolucją, dzięki której możemy obserwować siebie samego z różnych punktów widzenia.

Im wyższa świadomość, tym łatwiej i szybciej zachodzi uzdrowienie, gdyż nie blokuje jej osąd. Osąd nie pozwala przejść na wyższy stopień i utrzymuje hologram ciągle na tym samym poziomie. Wyższe stany świadomości są totalnie pozbawione osądu, poprzez natychmiastowe zrozumienie wyświetlanego hologramu. Dzięki objawieniu następuje rozpoznanie i przemienienie postawy wobec widzialnego obrazu.

Synchroniczne widzenie daje natychmiastowy wgląd w naturę rzeczy. Holograficzny świat jest tworem ludzkiej wyobraźni, która najpierw analizuje to co widzi, natomiast w wyższych stanach tylko obserwuje. Sama obserwacja z poziomu wyższego umysłu czyli Jaźni, rozpuszcza przesuwające się hologramy. Iluzja to wielość obrazów, który dla każdego przedstawia coś innego.

Hologramy tworzą nam zabawę w procesie życia. Strach podtrzymuje te obrazy a miłość je rozpuszcza. Jeśli jesteś miłością stwarzasz tylko to, co jest z nią synchroniczne i odwrotnie. Wybór należy do ciebie i mnie, co jest zgodne z potrzebą doświadczania życia. Hologramy to nietrwałe obrazy, które można w każdej chwili zmienić i zastąpić je innymi. Tym sposobem masz wpływ na swoje życie, jeśli chcesz.

Zachęcam na sesję uwalniania hologramów czyli obrazów ze swojego życia, które ci nie służą, a zastąpienie ich nowymi, odpowiednimi dla ciebie. Zadzwoń. Tel: 698 179 061