Schodząc na ziemię zapominamy: kim jestem, po co tu jestem i skąd pochodzę? Nasze zejście na ziemię jest zapomniane, skąd przybywamy. Stąd dajemy się zmanipulować różnym teoriom spiskowym, że są prawdziwe. Kto tylko chce ma wpływ na ludzką świadomość. Przez to usypiamy, na odkrywanie tajemnic naszego życia.

Gdy człowiek się budzi zaczyna intensywnie poszukiwać samego siebie. Interesuje się swoim ciałem, psychiką i wychodzi w kosmos aby dowiedzieć się jaki układ planetarny ma wpływ na jego życie. To początki drogi, która kieruje daną istotę do swojego wewnętrznego świata i poznania celu życia.

Następnie zaczyna zgłębiać ezoterykę, uczy się na różnych warsztatach posługiwania się energią życia. W ten sposób dochodzi do odkrywania siebie i swojej wewnętrznej, duchowej istoty. Zainteresowanie zaczyna się pogłębiać i człowiek jest głodny wiedzy o sobie i wszechświecie.

To kosmiczna gra, która była ustalona wcześniej, zanim człowiek zszedł na ziemię. Teraz wystarczy poukładać puzzle aby wszystko miało sens. Najważniejsze, że ta gra jest gdzieś głęboko w podświadomości zapisana i wystarczy ją odkryć. Tajemnice zawsze ciekawiły człowieka, stąd ludzie zwiedzali wiele krajów aby coś odkryć dla siebie. Poznawali inne kultury, kraje i obyczaje oraz ludzi.

Obecny stan resetu społeczeństwa, wynikający z covidu, ma za zadanie powrót do siebie, do swojej boskiej Istoty. Pochodzimy z jednego Źródła i jesteśmy ze sobą połączeni niewidzialnymi energiami. Wewnątrz wyglądamy podobnie, jedynie na zewnątrz się różnimy: kolorem skóry, płcią, wzrostem czy mową.

Już czas aby te sztuczne podziały zlikwidować i zjednoczyć się we wspólnym odkrywaniu siebie i tajemnicy życia. Zabawa na zewnątrz przestała być przyjemna, wręcz niemożliwa do realizacji. Zamknięcie granic czy obostrzenia, są przyczyną zmuszenia ludzi do poszukiwania tajemnic w sobie. Zamknięcie strefy poznawczej na zewnątrz, zmusza do zejścia w siebie!

Świat się zatrzymał w rozszerzaniu i skierował ku wnętrzu. Nie ma innego wyjścia jak poznawać samego siebie i celu życia. Człowiek ma wiele tajemnic do odkrycia w sobie samym. Poznawanie siebie jest wielką radością i bogactwem doznawanych wrażeń. Warto zająć się wreszcie sobą, bo to jest odpowiedni czas!

Kiedy odkryjesz „kim jesteś w środku”, wówczas będziesz chciał/chciała sięgać coraz głębiej do ukrytych tajemnic życia jak: poczęcie, proces dorastania, miłość w wielu aspektach oraz ponowne łączenie energii, które kiedyś były rozdzielone. Myślę, że te doświadczenia są o wiele bogatsze niż zwiedzanie obcych krajów. Tajemnice są zawsze interesujące bez wzglądu na to skąd pochodzą.