Słowa służą do komunikacji między ludźmi, aby się porozumiewać. Natomiast telepatia jest kontaktem naszego ducha z Duchem Wszechświata. Jest On wszechobecną informacją przenikająca cały kosmos. Oddech jest Duchem. Słowa są używane w czasie, zapisywane na papierze czy komputerze lub wypowiadane w filmach. Są przeszłością.

Natomiast telepatia zawsze jest komunikacją w czasie teraźniejszym. Jest to ułamek sekundy, kiedy spływa cała informacja z przestrzeni. Nazywane to jest objawieniem w religii. Podobny wymiar ma porozumienie z duchami osób zmarłych. One nie używają żadnych słów, natomiast przekazują to co czują w ułamku sekundy.

Tak działają wszystkie światy duchowe. Nikt tam nie używa języka do komunikacji, bo nie ma ciała ani mózgu. To nasz mózg tworzy słowa, które przekazuje. Często takie słowa są konstruowane z różnych poziomów istnienia człowieka i wręcz nierozumiane przez rozmówców. Stąd mamy wiele konfliktów, wojen i nieporozumień.

Poprzez telepatię nie ma możliwości żadnych nieporozumień, gdyż informacja spływa z tego samego poziomu wibracji, co jej odbiór. Wówczas automatycznie znikają wojny czy konflikty, gdyż jest jeden język komunikacji. Wszystko jest zrozumiałe bez słów.

Chcąc zachować pokój między narodami, spokój w rodzinach, to jedynym wyjściem jest telepatia. Nikt przecież nie pragnie świadomie wojen ani konfliktów, a one ciągle istnieją. Są wynikiem wzajemnego niezrozumienia. Żyjąc w „tu i teraz” wszyscy odbieramy tę samą rzeczywistość i informację z przestrzeni.

Jeśli coś jest takie samo, wówczas spływa tam miłość. Gdy natomiast jest różnica, powstaje nie-porozumienie. Miłość jest klejem kosmicznym, która łączy wszystko i wszystkich na poziomie tej samej wibracji. Jeśli nie używamy słów, tylko telepatii, wówczas porozumienie między osobnikami wytwarza radość, jako wyższy lewel miłości.

Radości można doświadczyć łącząc się w miłości, będąc w tu i teraz. Miłość jest teleskopem do odbioru mądrości kosmicznej. Telepatia spływa do istoty przed procesem myślowym, który wszystko obrabia jako: dobre-złe, białe-czarne. To poziom 4D. Mamy przejść na poziom 5D aby porozumiewać się ze wszystkimi istotami kosmicznymi, ludźmi na ziemi, zwierzętami czy roślinami.

To kosmiczne przejście jest puszczeniem ciała i umysłu aby Duch mógł się zamanifestować. Czasem jest to objaw senności lub nocny sen, gdzie informacje spływają bez przeszkód umysłu. Kto widzi oczami, to postrzega jedynie maski. Kto widzi Duszą – postrzega każdy szczegół jednocześnie.

Kryształki kwarcu są zagęszczonym, zamrożonym światłem, wypływającym z Praźródła ( Saint Germain). Warto nasycać wodę do picia kryształkami kwarcu aby informacje mogły być przyjmowane przez pole aury od istot wyższych, które chcą się z nami kontaktować. Czysty oddech w lesie powoduje, że przekaz jest częsty i wyraźny.

Myśli odbierane przez istoty niższe powodują rozdźwięk i konfliktowe opinie. Warto zadbać o to z kim chcę się komunikować i z jakiego poziomu odbierać informacje?

Przed napisaniem tych spływających z kosmosu słów, zostałam nagle ogarnięta snem. Prawie zasypiałam i nagle przyszło zrozumienie czym jest telepatia. Natychmiast odzyskałam świadomość ciała, aby to opisać. Dzielę się tym z moimi czytelnikami aby poszerzać świadomość globalną.
„Słuchaj człowieka, który z rzadka się odzywa. On będzie ci miał coś do powiedzenia” – (Nauczyciele kosmiczny).
Dumne ego jest przeszkodą w telepatii. Ono nie słucha, tylko mówi z umysłu swoją prawdę. To poziom 4D wymądrzania się wiedzą naukową. Telepatia to mądrość bez udowodniania racji. Idźmy do przodu aby tworzyć nowy świat, oparty na innych prawach.