Funkcja to działanie, to ruch. Nazwa określa zawsze przedmiot i jest rzeczą czyli wyrażona w rzeczowniku. Ty jako Kowalski nie jesteś rzeczą, lecz masz swoją funkcję do wypełnienia na ziemi. Jest ona rozciągnięta w czasie liniowym i ma określone zadanie do spełnienia. Funkcja jest wobec tego w czasowniku. Jeśli odkryjesz swoją funkcję, to przestaniesz utożsamiać się z nazwiskiem, z rodem, z zawodem. Będziesz sobą.

Czas polega na rozciąganiu biegunów od siebie. Od obecności w „tu i teraz” czas stworzył przeszłość i przyszłość. Bieguny nie istnieją w tu i teraz. Tak wytworzyła się iluzja życia, do której każdy z nas jest przywiązany. To przywiązanie tworzy dystans aby zaistniał czas.

On jest po to, aby doświadczać biegunowego życia. To aspekt strachu, że się człowiek pogubił i odszedł od miłości. Przeszłość determinuje przyszłość i ją ogranicza w czasie. Będąc w tu i teraz nie masz żadnych ograniczeń, a czas liniowy nie ma dla ciebie znaczenia.

Jak to zrobić aby odnaleźć swoją funkcję?
Otóż potrzebujesz zlikwidować przeszłość, aby cię więcej nie ograniczała. Wierzysz, że coś musisz w życiu naprawić lub osiągnąć. Ta wiara jest zabawą w świecie przeciwieństw, którą rządzą wahadła czasu. Dopóki wierzysz, że tak jest i tego zmienić się nie da, tak będzie dla ciebie.

Jeśli uznasz, że chcesz poznać zasady działania w 3D, wówczas otworzysz oczy na funkcję matrixa. Aby zabawa mogła trwać, potrzebujesz programów pokoleniowych, które cię ograniczają i same przez się projektują twoją przyszłość. Nic zrobić nie możesz bo jesteś niewolnikiem systemu matrixa.

Jeśli uznasz, że chcesz wyjść z funkcji niewolnika, wówczas otrzymasz odpowiednią pomoc i spojrzysz jak działają na ciebie programy pokoleniowe czy karmiczne. Wejście w czas „tu i teraz” jest ostatecznym zrozumieniem funkcji pobytu na ziemi. Łączysz w sobie przeszłość i przyszłość ze sobą, jako (-) i (+) czasu liniowego i zerujesz bieguny, aż powstanie światło.

Tu znajdziesz swoją prawdziwą funkcję „bycia światłem”, gdzie tworzysz natychmiastowo to, co zechcesz, co ci jest potrzebne na ten moment. Przeszłość nie może cię więcej karać, wiec światło stwarza wszystko, bez ograniczeń. Śmiejesz się i bawisz zabawą swoją funkcją, jako światło.

Czy jest to dla ciebie ciekawe?
Z pewnością tak. Potrzebujesz zrozumienia swojej funkcji w świecie materii. Przyroda, zwierzęta czy świat przedmiotów, znakomicie wypełniają swoje funkcje. Drzewo wzrasta, zwierzęta biegają, a przedmioty służą. Nie ma zakłócenia w wykonywaniu tych funkcji, jedynie człowiek może to zaburzyć.

Światło jest niezmącone biegunami i wówczas następuje totalna cisza z której przychodzi wizja tego, co jest ci potrzebne na teraz. Gdyby większość ludzi zechciała być w ciszy, wówczas zmienił by się obraz świata na ziemi. Zapanowało by niebo zamiast piekła.

Biegunowość to piekło, to wahadła czasu, które jak klepsydra przesypują piasek na drugi biegun. Raz jesteś bogiem a drugi raz głupcem, raz bogaczem a innym razem biedakiem itd. Jedynym wyjściem jest osiągnięcie i poznanie swojej funkcji, aby zapanować nad materią. Czas wówczas znika, żyjesz tu i teraz, ciesząc się i bawiąc w materializację.

Obecnie na ziemi czas zdaje się przyśpieszać, czyli bieguny zbliżają się do siebie, abyś poznał jak działają twoje myśli. Możesz już z łatwością zobaczyć, że materializujesz to, o czym myślisz, tylko w coraz krótszym czasie. Kiedyś materializacja myśli dokonywała się w następnym wcieleniu, a teraz jest to o wiele szybciej.

Stąd nie wierzysz w poprzednie wcielenia swojej Duszy, gdyż holograficzna pamięć choć istnieje w komórkach ciała, to nie ma do niej bezpośredniego dostępu. Wchodząc w pole Duszy odczytujesz przeszłość i możesz swoją wolą to wykasować. Nikt za ciebie tego nie zrobi, gdyż nie ma dostępu do twojego umysłu. Jesteś sam kreatorem swojej przyszłości.

Im bliżej znajdziesz się centrum, tym łatwiejsze jest życie. Im dalej od centrum istnienia, tym więcej huraganów i katastrof ci się przydarza. Zawsze możesz podjąć decyzję, czy chcesz to zmienić.
Jestem do twojej pomocy, aby wspierać cię jak osiągnąć centrum. Dążenie do ciszy umysłu, jest poznaniem swojej funkcji, jaką jest ” bycie w świetle”.

Zapraszam na oczyszczanie Duszy z programów przeszłości, poprzez pracę z umysłem w uwalnianiu programów pokoleniowych i karmy osobistej, przez skype. Mój telefon: 698179061. Zadzwoń aby umówić się na sesję.