Zdolność do tworzenia nowych rzeczy, pochodzi z aktywności prawej ( żeńskiej) półkuli mózgu. Lewa ( męska) półkula ma służyć prawej. Takie są ogólne prawa zachowania energii w naturze. Można to odnieść do mężczyzn i kobiet u których te energie przeważają. Nie zawsze kobieta jest kobietą i mężczyzna mężczyzną. Męscy twórcy są bardziej żeńscy, gdy tworzą nowe dzieła. Mogą to robić z lewej półkuli ale są wówczas odtwórcami.

Edukacja zabiła pierwotną rolę prawej półkuli i zmusza dzieci oraz młodzież do posługiwania się lewą półkulą na co dzień. Prawa jest panem, ponieważ posiada cel nadrzędny / boski / w stosunku do całego organizmu. Ludzkość jest przymuszana do zmiany praw natury i przekręcania ich na drugą stronę. Jesteśmy od małego szkoleni jak funkcjonować w lewej półkuli i być w męskiej energii. Kiedyś kobietom zabraniano nauki na Uniwersytetach, aby zachowały swoją dziewiczą rolę.

Świat męski widać wszędzie gdziekolwiek spojrzysz, a zwłaszcza na ulicach kiedy rzadkością jest przechodząca kobieta w spódnicy czy sukience. Ludzie są kształtowani na typ męski, aby wymuszać ignorancję. Lewa półkula widzi tylko to, co już zna i czego się nauczyła. Prawa łączy w sobie naukę oraz doświadczenie i wyciąga wnioski. Tworzy coś nowego. Ignorancja jest blokadą dla rozwoju świadomości, do nowego stwarzania.

Artyści przeważnie są szkoleni jak być twórcą, co nie wypływa bezpośrednio z prawej półkuli, lecz z lewej. Dzieła, które tworzą są często koszmarne, gdyż wyrzucają z siebie tylko negatywy. Nie tworzą nic nowego, lecz to czego się nauczyli w szkole. Poezja jest pisana prozą, bez harmonicznego rymu i rytmu. Harmonia wynika z wewnętrznej ciszy i przesłania, które dyktuje dusza. Bez tego tworzy się dysharmonia i koszmary! Nazywają to poezją.

Wiersze rymowane jakie pisali dawni poeci, dziś są totalnie odrzucane. Sama zmierzyłam się z tym, kiedy chciałam opublikować swoje rymowane wiersze z przesłaniem. Prezes poetów powiedział mi, że może publikować tylko wiersze być rymu, bo to jest modne! Obrazy postaci bez rąk czy nóg z głową zwierzęcia są podziwiane. Natomiast piękne malowidła uznane za kicz.

Dlaczego tak się dzieje?
Zabito poprzez edukację prawą półkulę. Zniszczono twórczy umysł. To czas patriarchatu do tego doprowadził. Zablokowano dziką, żeńską, energię twórczą, która jest w każdym atomie ciała wewnątrz niego. Martwa woda, którą pijemy zamyka ruch protonów w atomach i tym samym odcina od żeńskiej energii. Żywa woda i diamentowa, jest mało używana, aby powrócił ruch protonów w spinie.

Człowiek, który normalnie funkcjonuje to widzi to zjawisko. Natomiast człowiek przemalowany na kobieto-mężczyznę, nawet tego u siebie nie dostrzega. Świat potrzebuje coraz więcej alkoholu i narkotyków, które otwierają przepływ energii do prawej półkuli z lewej. Młodzież jest tak spragniona smakowania pozytywnych uczuć miłości, dzikości i namiętności, że nikt nie może zatrzymać tego procesu, sztucznej naprawy mózgu przez używki. Do medytacji używa się narkotyków. To szok!

Życie bez celu to maszyna, która coraz bardziej boli. Cel znajduje się w prawej, intuicyjnej półkuli. Człowiek robi wszystko aby dostać się do tej części mózgu, którą zabito poprzez manipulację. Edukacja jest sztuczną drogą do twórczego myślenia. Czyni z ludzi maszyny bez uczuć i naturalnej ekspresji życia.

Uniwersytety zabijają naturalne funkcjonowanie mózgu. Wytwarza się intelekt ale brakuje inteligencji. Entropia wzrasta na wskutek zbyt dużej ilości informacji, a tym samym zmniejsza się świadomość. Ludzie wykształceni poza nielicznymi wyjątkami, są totalnie zamknięci na rozwój świadomości. Negują wszystko, co nowe i im nieznane, a przyjmują tylko to, czego się nauczyli, co stare i niezmienne, jak historia. To dogmaty, przekonania i zatrzymana historia w czasie przeszłym.

Brakuje prawdziwych twórców i dzieł boskich. Najwyższa twórczość pochodzi od Boga. Jest od Niego inspiracją. Lewa półkula to ego i uwięzione w czasie przekonania. Sztuka ego nic nie wnosi nowego. Jest zastojem i działa niszcząco na umysły innych ludzi. Bądź ignorantem takiej sztuki! Ale nie ignorantem prawej półkuli, bo staniesz się alkoholikiem lub narkomanem. Dlatego tak wielu twórców pije alkohol lub bierze narkotyki, aby cokolwiek stworzyć nowego.

To przykre ale prawdziwe, gdyż widać to wszędzie. Po ulicach chodzą prawie same istoty męskie, ze swoja ignorancją żeńskiej natury. Skąd wziąć prawdziwych twórców o wrażliwości i intuicji?
Bądź choć Ty świadomy, który czytasz te słowa i nie pozwól dominować twojej półkuli ego, bo to cię zniszczy. Zniszczy również twoją dziką, pierwotną naturę, która potrzebuje uwolnienia z więzienia ego.

To podstawa, którą potrzebujesz ujrzeć aby znikły problemy, przekonania i uzależnienia. Staniesz się twórcą w sposób naturalny, jaki pochodzi od Boga. Twoja twórczość zadziwi świat i będziesz motorem do rozwoju świadomości. Tego sobie i Tobie życzę.

Zapraszam Cię na sesję uwalniania skostniałych przekonań z podświadomości i uwrażliwienia na prawą półkulę mózgu. Zadzwoń aby umówić się na sesję. Tel: 698179061