Stres towarzyszy każdemu z nas od narodzin do śmierci. To nasze nastawienie do sytuacji stresującej jest miernikiem podatności na stres i jego następstwa. W wymiarze pozytywnym stres pozwala nam dokonywać czasem nadludzkich czynów jak np.: podniesienie samochodu przez matkę, gdzie przygniecione jest jej dziecko. Stres pozytywny mobilizuje do działania, zwiększa energię ciała i pozwala pokonywać przeszkody.
Natomiast długotrwały stres wprowadza apatię do życia. Brakuje wówczas zdolności do działania. Jest ospałość granicząca z lenistwem. Taki stan w konsekwencji może doprowadzić do poważnych zaburzeń w funkcjonowaniu narządów ciała i całego organizmu. Choroby nowotworowe, zawały czy wylewy, są poprzedzane długotrwałym stresem.

Ze względu na ważność tego zagadnienia, należy każdemu z nas zainteresować się własną reakcją na stres. Można wówczas nauczyć się uwalniać jego nadmiar z ciała i umysłu. Zazwyczaj szkodliwy stres występuje w sytuacjach, które nas przerastają. Przeważnie są to nowości, przed którymi się bronimy i chcemy uciekać. Natomiast znane sytuacje życiowe nie wywierają stresu. Jedynie te nie – znane.

Tworzy się konflikt wewnętrzny i umysł zaczyna analizować: poradzę sobie – nie poradzę sobie. Wprowadzany jest chaos w działanie i myślenie. W wyniku czego albo rozkładamy bezradnie ręce, albo bierzemy się z werwą do pracy.

Przed napisaniem tego artykułu miałam bezpośrednie doświadczenie, gdzie poznałam mechanizm stresu i jego szybkie uwalnianie. Spotkałam się w domu z kuzynem, u którego dominowało zniecierpliwienie. Jest to oznaka sytuacji stresującej. Siedząc obok niego przy stole, poprzez nasze oddechy wspólnie mieszającym się powietrzem, nabrałam jego zaburzeń emocjonalnych. Nagle zrobił się totalny bałagan na stole. Filiżanki, książki, płyty, notatki, ciasto i zabawki dla dziecka, utworzyły istny galimatias. W takim stanie trudno było o konkretną rozmowę. Wszystko się mieszało.

Kiedy uporządkowałam stół ze zbędnych rzeczy i pozostawiłam to, co na ten moment potrzebne, nastąpiło oczyszczenie sytuacji. Rozmowa zakończyła się szybko, umową o współpracy.

W dzisiejszym przyśpieszonym tempie życia jest wiele osób narażonych na stres. Powód, zbyt duża ilość napływających informacji do naszego mózgu. Tworzy się mentalny bałagan i stąd obawa przed nowym i nieznanym.

Jak radzi sobie kosmos, jako mega – twór?

Kosmos to inaczej porządek. Wszystko działa jak w najlepszym zegarku. Nie jest możliwy żaden bałagan w obiegu planet czy gwiazd. Wszystko porusza się w doskonałej synchronizacji.
Zrozumiałam, że jedynym wyjściem ze stresu, jest uporządkowanie naszego życia na poziomie umysłu i ciała.

Podatne na stres są osoby niecierpliwe, agresywne i rywalizujące z innymi. Natomiast osoby pokojowo nastawione do życia, skłonne do współpracy, żyjące bez pośpiechu – pozbawione są nadmiernego stresu.
Stąd wniosek nasuwa się sam. Jedynie wprowadzenie ładu i porządku do naszego zabieganego życia, uwolni od nadmiernego stresu.
Zanieczyszczone toksynami ciało, przenosi to na umysł. W głowie zaczyna się totalny bałagan. Ten chaos projektuje się na otoczenie w którym przebywamy i na najbliższe osoby.

Jedynym wyjściem z problemu uporządkowania wszystkiego, jest oczyszczenie ciała z toksyn. Czyste ciało będzie przekazywać czystą energię do umysłu. Zniknie w otoczeniu bałagan i stres.

Do wewnętrznego mycia ciała i wszystkich organów, służy preparat ziołowy Alveo z firmy AKUNA. Po wstępnym oczyszczeniu ciała z zalęgających latami toksyn chemicznych, dobrze jest zażywać Onyx Plus – zawierający niezbędne do życia minerały i ekstrakty roślin. Bardzo ważny na stres, jest magnez występujący w Onyx Plus. Ciało potrzebuje magnezu w 300 reakcjach metabolicznych. Magnez wzmaga energię w człowieku i przychodzi naturalna siła do pracy. Dzienna dawka magnezu to około 300 miligramów, aby organizm człowieka dobrze funkcjonował. Taką ilość dostarcza nam suplement diety Onyx Plus, który zawiera jeszcze inne bardzo potrzebne minerały.

Oczyszczony organizm wprowadza porządek w umyśle. Nadmierny stres nie ma już miejsca, gdyż pożywka stresu ( bałagan ) zniknęła. Nic nie może zakłócić nocnego snu, którego przyczyna odchodzi wraz z wszystkimi problemami. Alveo i Onyx Plus wprowadzają „kosmiczny porządek” do naszego poprzedniego życia.

Thomas Edison powiedział kiedyś, że „Lekarze przyszłości nie będą zapisywać swoim pacjentom leków, ale będą się troszczyć o ich dietę i będą się starali zapobiegać chorobom” – genialna przepowiednia.

Czas tej przepowiedni już nadszedł. Zacznij drogi czytelniku od siebie i swojej rodziny. Spróbuj pić Alveo a zobaczysz jak stres znika z twojego życia. Przychodzi spokój i cierpliwość w każdej sytuacji. Onyx Plus ustabilizuje twoje życie, że będziesz dążył do celu bez walki, bez współzawodnictwa. To jest też profilaktyka, zapewniająca zdrowe życie. Nie musisz obawiać się najcięższych chorób, gdyż przyczyna ich powstania zostanie wcześniej usunięta.

Mam trochę doświadczenia w tym kierunku, gdyż wraz z rodziną pijemy od kilku miesięcy preparaty z firmy Akuna. Widzę jak organizm radzi sobie ze stresem, wprowadzając spokój i natychmiastowe rozładowanie napiętej sytuacji. Wracamy do zdrowia, które było mocno zachwiane. Nie używamy leków chemicznych, gdyż odeszła potrzeba ich stosowania.

Polecam każdemu, komu zależy na własnym zdrowiu, profilaktykę prozdrowotną suplementami diety wymienionymi w artykule.