Kończy się okres tysiąca lat życia na ziemi i następuje reset wszystkiego. To pewna gra jak rozkład kart, która ma ludzi wznosić do wyższej świadomości. Po drodze było wiele wojen, konfliktów, chorób i trudnych relacji międzyludzkich. Aby stanąć do resetu, dobrze jest uzdrowić swoją przeszłość i rodu, by pozostała czysta karta.

Dlatego obecnie jest tyle trudnych relacji, zarówno kobiety jak i mężczyźni, którzy nie uzdrawiają przeszłości, zaczynają tracić zdrowie fizyczne lub psychiczne. Stąd powstają ciężkie choroby, a nawet samobójstwa, gdyż niektórzy tak bardzo się uwikłali w programy rodu, że nie wiedzą co robić.

Medycyna leczy ciało ale nie uzdrawia duszy i stąd powstaje wewnętrzny konflikt. Ludzie świadomi tego co się dzieje na ziemi, stają do swojego zadania. Uzdrawiają karmiczną przeszłość oraz usuwają niszczące programy rodu. Coraz lepiej im się żyje. Świadomość im wzrasta i wiedzą co robić w każdej trudnej sytuacji. Można powiedzieć, że przeżywamy jako ludzkość sprzątanie świata.

Każda relacja pokazuje nam co mamy do uzdrowienia. Jeśli człowiek wie co druga osoba mu wyświetla z podświadomości i zaczyna to uzdrawiać, wówczas relacja się uzdrawia lub w spokoju się rozpada. Nie uzdrowione relacje czy to z rodzicami czy partnerami, powodują wiele konfliktów i cierpienia. Zdrowie zależy na ile jest wolności od przeszłości. Jeśli tego nie ma, to ciało pokazuje gdzie tkwi problem.

Nadszedł czas rozliczenia się z przeszłością aby wejść do innej rzeczywistości. To jak remont mieszkania, gdzie jest najpierw bałagan, a na końcu czysta i odnowiona przestrzeń. Nadchodzą święta, które niosą tradycyjne, wiosenne porządki po zimie czyli po zamrożeniu. Wiosna budzi się każdego roku na nowo do życia i człowiek też to odczuwa. Potrzebuje czegoś nowego aby poczuć się lepiej.

Czas przyśpiesza i wszystko dzieje się na raz aby podjąć decyzję o uzdrowieniu tego, co boli. Zróbmy porządek w mieszkaniach, wokół siebie i swoim wnętrzu. Dusza też potrzebuje odnowienia. Często jest zamrożona przez liczne traumy i nie wzrasta wraz z ciałem. Warto teraz skorzystać z ziemskiego resetu i podjąć świadomą decyzję o uzdrowieniu chorych relacji.

Jeśli potrzebujesz mojego wsparcia, to zapraszam na uzdrawiającą sesję rodu oraz karmicznych wzorców, które się replikują przez pokolenia. Kontakt na prix.