Obecnie dwa bieguny życia zbliżają się do siebie aby wytworzyć punkt „O” w którym zawiera się wszystko. Przez 400 tys. lat jaszczury rządziły Ziemią i kierowały ludzkość w stronę ciemności. Wytworzona ciemność potrzebuje się zbilansować w świetle i dlatego każdy z nas ma możliwość napełnienia się białą energią. W ten sposób ciemność będzie się znosić w bieli.

Powstanie światło, które jest miłością. Ciemność teraz wpada we wściekłość, gdyż widzi, że jej czas się kończy. Rządzący światem próbują wmówić ludziom różne bajki, które nie mają pokrycia w rzeczywistości, jak chociaż manipulacja ze świrusem w którego większość ludzi wierzy, mimo, że są to sporadyczne przypadki lekkiej grypy.

Ten świat jest nierzeczywisty, to gra komputerowa, gdzie każdy człowiek ma swoją bajkę w bańce do doświadczenia. Cóż w tym chaosie projekcji umysłów może być prawdziwe?
Prawdziwe jest to, do czego dany człowiek jest przekonany. Działa tu podstawowe „prawo intencji” i wszystko co myślisz, że jest prawdziwe – będzie tylko prawdą dla ciebie.

Dla innych jest to inna bajka i zupełnie inna prawda w zależności od kodów i przekonań. Jeśli dany człowiek otrzyma więcej światła, które jest wysyłane do nas z kosmosu, wówczas jego ogląd sytuacji będzie się zmieniał. Można sobie pomóc wspomagając się urządzeniem energetyzującym ciało – umysł i ducha w białą energię. Są to pierścienie tensorowe, które w sposób natychmiastowy przywracają równowagę w organizmie.

Wystarczy je założyć na ciało lub przesłać energię do chorej osoby aby odczuć to działanie. Osoby, które nic nie robią w tym kierunku, będą wyzwalać w sobie wiele cierpienia, gdyż światło wypycha programy na zewnątrz aby je zobaczyć i uzdrowić. Dzieje się naturalny proces oczyszczania planety i ludzi z kodów przeszłości. Ziemia wchodzi w nowy wymiar oparty na miłości, a nie na strachu jak do tej pory.

Warto się włączyć w ten proces wznoszenia świadomości, aby z lekkością przejść transformację.
Zapraszam chętnych do usuwania starych programów rodowych i osobistych przekonań, ze swojej podświadomości. Robię sesję przez komunikatory internetowe lub na miejscu. Zadzwoń aby umówić się na sesję w wolnym terminie. Tel: 698 179 061