Są to jak mikołajkowe prezenty, które lubimy otrzymywać. Świat wabi nas różnymi przyjemnościami jak: zabawy, rozrywka, cyrk, seks, smakołyki czy podróże dla przyjemności lub sławy. To wszystko cieszy ciało ale jest smutne dla duszy. Poziom duszy ma inne wartości niż poziom ciała czyli świat 3D. Każdym światem rządzą inne prawa i warto je poznawać.

Zabawa może być dla przyjemności ciała ale może mieć wzniosły cel jak połączenie z duszą, ze Źródłem. Taki synchroniczny taniec potrafi połączyć ciało z duszą i duchem, że jest uczucie uwięzienia w cielesnej powłoce i chęć opuszczenia kokonu aby pofrunąć w przestrzeń. Jest to mega doświadczenie.

Podobnie jak seks może być dla ciała, jako uwolnienie napierających emocji i strata życiowej energii. A może być przetransformowany na wyższe poziomy i przekształcony w energię duchową w połączeniu ze Źródłem. To mega doznania, których się nie zapomina. Są to rzadkie przypadki, kiedy traci się poczucie ciał, a czuje jednolitą energię, bez podziału na płeć.

Ludzie zanurzeni w świecie światowych rozrywek poszukują przeżyć z zakresu poza tym światem jak OBE. To kontakt z astralem i doświadczanie przeżyć seksualnych z tego poziomu. Najwięcej OBE jak mówi Mocny Egregor doświadczają mężczyźni. Jest to dla nich mega zabawa, bo mogą mieć takie kobiety, które w tym świecie są dla nich nie osiągalne.

Takich przypadków jest coraz więcej, bo zgłaszają się do mnie klientki opętane namiętnościami duchów mężczyzn, oczywiście żywych. Ile jest takich przypadków o których się nie mówi, bo wstyd. Nawiedzenia przez duchy to problem dość popularny ale ukrywany. Ludzie nie mają wiedzy i trzymają to zjawisko w ukryciu. To też tabu powszechnej świadomości.

Kolejnym wabikiem świata jest przyjemność jedzenia aby zaspokoić tym głód miłości. Otyłość to choroba 21 wieku. Najwięcej otyłych osób spotkałam w USA, zwłaszcza kobiet, które noszą na sobie siodełka z poziomu 1 i 2 czakry. Pragnienie miłości zastępują jedzeniem i pokazują czego pragną.

To zjawisko zaczyna pojawiać się już w Polsce. Widzę młode kobiety z siodełkiem na pupie. To wprost zaproszenie do miłości czy seksu. Wabiki są wszędzie, zwłaszcza teraz w dobie nadmiaru wszystkiego. Brakuje tylko miłości, której każdy podświadomie szuka.

Wycieczki i zwiedzanie świata mogą być bardzo produktywne, kiedy poznaje się inną kulturę, innych ludzi i ich obyczaje oraz wyciąga z tego odpowiednie wnioski dla siebie aby przekazać je innym. Natomiast wycieczki dla blichtru niewiele dają. Zaspokajają jedynie ego ale nie duszę. Takich ludzi jest bardzo dużo. Oni szukają dobrych hoteli i super jedzenia oraz trunków. Świat widziany przez zamroczenie jest jeszcze większą iluzją niż ten w którym żyjemy.

Wszystko wokół wabi i zaprasza do skorzystania z przyjemności ciała. Mądry człowiek sam wybiera co dla niego i duszy pożyteczne aby nie tracić cennego czasu. Za tydzień święta i wszystko wabi przeróżnymi kolorami. To są tylko świecidełka dla zaspokojenia ego. Może warto się zastanowić w imię czego ścinamy drzewka, na czyją pamiątkę? Co to oznacza? Dlaczego ubieramy ją w świecidełka i zawieszamy wężowe łańcuchy. Co to przypomina?

Jest tak wiele kamuflażu w zwykłym życiu na który nie zwracamy uwagi, tylko ślepo naśladujemy to, o czym nie mamy świadomości. Ktoś z nas robi balona, a my posłusznie mu służymy. Warto poznać historię z drzewem życia, kiedy żyliśmy w szczęściu, radości, dostatku i miłości. Tęsknimy za tym co w naszej pamięci komórkowej zapisano przed laty. Warto się przebudzić i pozostawić wabiki przedszkolakom.