Jest nią prawdziwe widzenie jednym okiem, gdzie znika fałszywy świat biegunowości. Światło, które rozdzieliło się na dwa bieguny (+) i (-), stworzyło biegunowość. W wyniku czego każdy człowiek widzi oczami ciała co innego, w zależności od przynależności do bieguna. W ten sposób powstał świat osądów w którym my ludzie żyjemy.

Ponieważ (+) i (-) są różne w swych aspektach, dlatego zawsze tworzy się osąd, poprzez patrzenie z jednej pozycji na drugą. Świat osądów trwa tysiące lat i dalej ma się nieźle! Jezus przyszedł na ziemię aby przebudzić ludzkie istoty, do innego spojrzenia na rzeczywistość / nie sądźcie a nie będziecie sądzeni/. Niestety jego wiedza i mądrość w słowach, została skrzywiona lub pomijana. Interpretacja przez ego, które widzi same osądy i kary, doprowadziła do fałszywych religii.

Jezus tłumaczył kosmiczną wiedzę poprzez przypowieści, aby łatwiej człowiek mógł zrozumieć ideę przesłania. Niestety jest ono postrzegane jako bajki, które kiedyś opowiadano. W przypowieściach jest zawarta wizja, którą można dostrzec poza słowami, widzianymi jednym okiem.

Świat osądów, to świat ciemności, gdzie wszystko jest zakryte zasłoną. Poza widzialnym światem osądów, znajduje się świat prawdy, widziany w świetle w którym niczego ukryć się nie da. Tam są wizje bez interpretacji ego. Interpretacja sprowadza wizję do świata ciemności. Tak jest ogólnie skonstruowany świat w którym żyjemy.

Aby wyjść ze świata osądów do wizji, należy przejść przez proces radykalnego przebaczania sobie przeszłości, poprzez osoby, które grają nam odpowiednie do tego role. Chodzi o to, że nasze dusze doświadczały świata biegunowego wiele razy i nie było zrozumienia, dlaczego tak się dzieje, że ktoś nam czyni ból. Brak pamięci poprzednich wcieleń podtrzymywał osąd i chęć odwetu. Dziś mamy dostęp do swoich wcieleń i możemy usuwać przykre doświadczenia oraz zrozumieć istotę biegunowości. Osąd to jedynie inne spojrzenie na ludzi, którzy nas krzywdzili, pomijając pamięć krzywdzenia ich.

Przebaczenie to ujrzenie prawdy o sobie, poza postrzeganiem dwoma oczami. Poprzez przebaczenie mamy dostęp do świata wizji. W ten sposób rodzi się w naszym ciele, a szczególnie w oczach światło, które jednoczy ponownie to, co zostało rozdzielone, przed wiekami. Rodzi się Chrystus, jako rzeczywisty syn Boga.

Prawdziwe widzenie, to wizja rzeczywistości w świetle miłości. Miłość jest jednością przeciwieństw. Stąd poznajemy jej namiastkę, poprzez związki partnerskie. Są to jedynie chwile, kiedy tworzy się światło i świat zaczyna wyglądać inaczej. Chce się kochać wszystkich i wszystko stworzenie.

Ale to teraz trwa bardzo krótko, bo z tego powstaje miłość warunkowa i zawładnięcie drugim człowiekiem. Stąd związki się rozpadają bardzo szybko, gdyż człowiek coraz bardziej jest spragniony doświadczać tej miłości, bez warunków. Miłość w związkach zużywa się szybko i zanika. Nadchodzi życie bez światła miłości i bez świadomości zrozumienia innej osoby.

Gdy kończy się miłość, to światło zanika, a wraz z nią możliwości komunikacji. Tylko światło się komunikuje. Jeśli światło zanika, to powstaje lęk i atak, bo widzi się coś koszmarnego w drugim człowieku. Obecnie niektórzy ludzie szukają jedynie ataku, jak komuś dowalić, aby być lepszym i poczuć się mądrzejszym.

W ten sposób nie dojdziemy do zrozumienia i kontaktu z innymi ludźmi. Wiemy z historii, że atak zawsze prowadzi do wojen, zabijania, nienawiści i przemocy. Nigdy nie jest tym, co żyje w miłości. Atakujący czuje się dobrze, bo ma przewagę nad ofiarą przemocy. Może nad nim panować! Stąd zrodził się pan, który ma swoich niewolników i służących. Właścicielem tych panów jest „pan bóg”, który zagrzewa do walki ze złem!

W taki sposób człowiek nie zobaczy miłości i światła w drugim człowieku. Widzi jedynie wroga z którym trzeba walczyć i zniszczyć go, bo jest inny! Kat i ofiara to system wierzeń starego matrixa, który się na szczęście rozsypuje. Wejdzie na to miejsce świat jedności i wizji Chrystusa.

Poprzez przebaczenie sobie w byciu ofiarą, wychodzi się ze starych schematów, gdyż nie ma już powrotu do odwetu, bycia katem. Tak powstaje świat wizji, świat jedności przeciwieństw, gdzie ludzi łączy miłość bezwarunkowa, wysoka świadomość i wola porozumienia.

Znikają panowie i niewolnicy oraz cały system zniewolenia. Znika kat i jego ofiara oraz odwet za przeszłość. Na to miejsce rodzi się jedność w różnorodności. Taki świat już powstaje na naszych oczach, gdzie tworzą się związki oparte na miłości bezwarunkowej, na totalnym zrozumieniu siebie nawzajem.

To piękny świat, którego zalążkiem jest garstka ludzi, jako zaczyn na ciasto, aby wzrósł nowy chleb, dla wszystkich na pokarm. Któż z nas ludzi pogardzi miłością, wzajemnym szacunkiem i zrozumieniem?
Jedynie chorzy z nienawiści, którzy potrzebują katować swoje przeciwieństwa, jak uczynili to Jezusowi na krzyżu. Choć to jedynie alegoria ale w świecie biegunów, to system życia.

Stary matrix rozpada się na naszych oczach i ta garstka cudownych ludzi z wizją przyszłości, poprowadzi chętnych do przodu. W świecie okrucieństw pozostaną jedynie ci, co nie chcą przebaczać sobie i innym starego systemu w którym grali rolę zarówno kata jak i ofiarę. Kat nie przebacza, ale ofiara może mieć dość cierpienia, dlatego pierwsza zaczyna.

Po przebaczeniu wchodzi się w świat wizji, gdzie żyje zmartwychwstały Chrystus, godny dziecka bożego. Z tej wysokości świat wygląda inaczej, gdyż wspólna zabawa, poszanowanie inności i zrozumienie, zasłania świat przeciwieństw. Jesteś z tego świata ale nie żyjesz w nim!

Życzę każdemu czytającemu te słowa zrozumienia swojej wizji i chęci uczestnictwa w Nowym Świecie bez biegunów: dobra i zła. Świat jedności czeka na każdego z nas. Wystarczy totalne przebaczenie przeszłości, aby przyszła wizja. Wizja ukazuje czystość i świętość każdego z nas, bo tak zostaliśmy stworzeni ze światła świata. Chrystus, to każdy z nas, który się przebudził do jedności w świecie wizji.

Zapraszam na sesje przebaczania przeszłości, poprzez wgląd w poprzednie życia i karmę do rozpoznania. Jeśli masz dość bycia ofiarą, to sesja jest dla Ciebie. Rozwiąże wszystkie twoje problemy  w związku partnerskim i z najbliższą rodziną. Radykalne przebaczenie uwolni przeszłość twoją i zapewni ci spokój duszy. Zadzwoń aby umówić się na sesję przez skype. Tel: 698179061. Poczytaj mojego bloga, co ci dodatkowo oferuje.