To złote światło, którego jest morze w kosmosie. Wystarczy głęboko oddychać aby napić się złotego światła. Wolna energia jest za darmo, gdyż Stwórca Życia obdarzył swoje dzieci złotym pokarmem. Ormus jest sztucznym złotem, który istoty gadzie spożywają aby się doładować energetycznie.

Nam też niektórzy oferują Ormus, który rozwala duszę. Bardziej szkodzi niż pomaga. Wszystko, co jest sztucznie wytwarzane będzie szkodliwe dla ciała i duszy. Prawdziwe złoto jest manifestacją złotej energii, do której dostęp mają kobiety. To one stwarzają wszystko i rodzą nowe życie.

Kobiety potrafią w sobie stworzyć czerń z której rodzi się złote światło. Złotego światła fotonów jest coraz więcej w kosmosie. Kiedyś przed laty może 10, było tych fotonów mało w porównaniu z czasem obecnym. Można było zobaczyć ich co 20 cm, a teraz co centymetr. Obserwuję to zjawisko bardzo często i widzę jak życiodajnej, złotej energii przybywa w kosmosie, zwłaszcza w czystej naturze.

Warto o tym wiedzieć i zadać sobie intencję aby napełnić się fotonami światła z wolnej energii. Obecnie są budowane pierścienie tensorowe na zasadzie punktu „O”, które odpowiada czerni. Wiąże (+) z (-) i powstaje próżnia czyli punk „O” z którego powstaje wszystko. Każda myśl się realizuje. To przestrzeń pustki i wszystkich możliwości.

Pierścienie tensorowe są zbudowane z miedzi, która jest symbolem Wenus czyli żeńskiej energii. To kobiety są twórcze, bo z nich rodzi się nowe życie. Matka ziemia daje początek całej naturze. To ona podtrzymuje ciągłość życia na planecie, dzięki kolorowemu płomieniowi rozstrzępionego białego światła.

Miłość i pokój stwarza prawdziwy świat, oparty na wolnej energii. W ten sposób powstaje na naszych oczach Złoty Wiek z prawdziwego złotego światła, na miejsce wieku ciemności. W starym świecie podstawą było sztuczne złoto i Ormus, jako symbol gadziego bogactwa w świecie materii. Dziś te wartości tracą znaczenie i liczyć się będzie złota energia. Stare świątynie są wypełnione złotem materialnym, które budowali gadzi bogowie, aby pobierać z ludzi prawdziwą, złota energię.

Kościół na szczycie Monte Casino aż świeci wewnątrz od złota. Byłam w szoku jak to zobaczyłam. Góry, to wzgórza Wenus, dlatego gady budowały tam sobie świątynię czy zamki, aby się doładowywać płomieniem życia Matki Ziemi. Góry emanują białym kolorem radiestezyjnym i są ziemskim portalem. Gady mają otwarte 3 oko i widzą energię. Posiadają zdolności paranormalne i mogą kraść złotą energię.

Dano nam fałszywą wiedzę i teraz warto ją kasować, a na to miejsce wprowadzać nową, opartą o wolną energię i złote światło. Wynalazki Tesli i innych twórców wolnej energii, wchodzą do życia aby z nich korzystać. Bądźmy tego świadomi i nie pozwalajmy się dalej zwodzić gadzim istotom, które rządziły ziemią przez 400 tys. lat. Czas ich odejścia nadszedł, bo ludzie coraz bardziej się budzą z uśpienia. Złoty Wiek nadchodzi ze złotą, prawdziwą energią stwórczą.