Wobec Boga jesteśmy wszyscy równi. Kto bierze udział w zawodach aby być lepszym od innych braci?

Jest to EGO. Sztuczny twór umysłowy, który ma zabawę w tym aby współzawodniczyć, gdyż jest niczym, bo powstał z niczego. Nie ma swojego ojca, który by go stworzył, jak człowieka. To człowiek wytworzył ego za pomocą przekonań  biorących się z błędnego postrzegania rzeczywistości i doświadczania jej jako prawdziwej.

Nie myl Boga z ego, bo stworzył cię Bóg i on o tym nie zapomniał, choć ty zasnąłeś i straciłeś chwilowo pamięć o swoim ojcu. Bóg daje ci najlepsze co ma: miłość, zdrowie, dostatek i radość. Ego obdarowuje cię chorobami, bólem, bieda i śmiercią. Czy chcesz tego?

Zapytaj: „kto jest moim ojcem? będziesz wierny ojcu, którego wybierzesz. Jeśli ty wytworzyłeś ego, to jak ono mogło wytworzyć ciebie? Ego jest systemem urojeń w którym wytworzyłeś własnego ojca. To co Bóg stworzył może spać ale nie może umrzeć. Sen nie jest śmiercią” – Kurs Cudów od Jezusa zmartwychwstałego.

Ego współzawodniczy z Bogiem i dlatego ty współzawodniczysz z bratem! Syn Boga wytworzył ego, aby być Bogu Ojcem. Ten koszmar toczy ludzkość jak choroba od lat. Kiedy zakończy się wyścig w współzawodnictwie o wszystko, wówczas Bóg wróci na swoje miejsce a ego zniknie z twojego życia. Bądź pewny, że tak będzie, gdyż Bóg WYGRA!

Bóg jest twoim dziedzictwem, a nieśmiertelność jest Jego Wolą.  Wolisz być zakładnikiem ego czy gospodarzem Boga? Chcesz zawodów w wyścigu, aby zająć pierwsze miejsce? Ego da ci je ale zabierze zdrowie. Tak jest u wielu sportowców i ludzi goniących za majątkiem i posiadaniem zbędnych dóbr.

Zapraszam na Kurs Cudów, który prowadzę przez skype lub w Kielcach. Chętnych prosze o tel: 698179061

Kurs jest bezpłatny, gdyż Jezus wynagrodzi każdemu, kto jego wiedzę rozdaje.