Ból pochodzi z umysłu i projektuje się na ciało. Aby z tego wyjść należy pozbyć się szaleństwa umysłu. Widzimy obecnie do czego doprowadzają umysły władców tego świata. To Sztuczna Inteligencja, która opanowała ziemię i stwarza coraz więcej cierpienia. Ludzie tego przeważnie w większości nie postrzegają i myślą, że tak ma być. Boją się tego co TV ściekowe podaje czyli zarazków, wojny i głodu.

Gromadzą wiele rzeczy na wypadek „W” aby przeżyć. Boją się oddychać świeżym powietrzem aby nie dostać zarazy. Siedzą w domach i czekają co się wydarzy. Ten świat jest tym czym myślisz, że jest. Sami go tworzymy poprzez umysł, bo jesteśmy dziećmi STWÓRCY. Umysł oddzielony od Stwórcy wymyśla coraz bardziej nieprawdopodobne scenariusze aby ludzkość dawała temu swoją energię.

Potrzebujemy wiedzy jak obsługiwać swój umysł aby nam służył, a nie działał przeciwko nam. Umysł to ego programy, przekonania i wzorce rodowe lub przekazy od Źródła w zależności gdzie się podłączy, jak radio na fali. Jeśli tego balastu nie usuniesz czyli nie zrozumiesz, to on cię będzie niszczył. Mamy coś w sobie co możemy wykorzystać dla swojego dobra lub do zniszczenia siebie.

Potrzebna jest instrukcja obsługi, jak do każdego urządzenia technicznego. Bez tego trudno będzie wyjść poza umysł i cierpienie. Poznanie samego siebie jest najwyższą wartością o której mówili wielcy mędrcy. Czas obecny polega na zastosowaniu tej maksymy i wprowadzenia jej w życie.

Mamy wiele narzędzi, które pozwalają odczytać swoje przeznaczenie, wzorce rodowe, energię i stan duszy oraz ciała. Warto z nich skorzystać, kiedy człowiek jest w stanie jeszcze je zrozumieć. Gdy umysł dochodzi do szaleństwa, gdzie programy gadają ze sobą lub umysł jest wyłączony z logicznego myślenia, wówczas nic nie poradzisz.

Jedynie dalszy ciąg tzw.: „karmy rodu” czyli działania przechodzi na potomków do 4 pokolenia. Możesz nic nie robić, tylko rozdawać swoim dzieciom i wnukom spadek do rozwikłania. Ale to już twoja decyzja.

Widzę jak ludzie zamknięci w strachu, boją się słyszeć cokolwiek innego niż to co znają, bo to zaburza ich spokój umysłu i pozorne bezpieczeństwo. Ból ciała często powoduje, że człowiek chce zrozumieć swoje cierpienie. Wówczas szuka metod poznania siebie, usuwa błędne przekonania i zdrowieje.

Wychodzi poza szaleństwo ego i podąża drogą zrozumienia siebie i świata. Szczęście się do niego uśmiecha, bo lęk o przyszłość znika. Wiele ludzi obecnie cierpi na bóle transformacyjne, wymuszające przebudzenie. Stąd potrzeba jest coraz głębszego poznania siebie, swoich potrzeb, emocji i ograniczeń. Warto skorzystać z terapii duszy, aby wyjść na drogę poznania.