Trwa wojna informacyjna na całym świecie. Informacja tworzy rzeczywistość i dlatego istnieje obecnie wielki chaos. Każdy kto chce wypuszcza na świat swoje kody: lęki, przekonania i wiadomości, dotyczące najsławniejszego wirusa świata, którego już nie ma! On znikł jak każda grypa co roku. Natomiast powstają nowe mutacje. Szczypawki są mimo nieobecności wirusa podawane ludziom, chętnym je w siebie przyjąć.

Ludzie wierzą we wszystko co podaje TV ściekowa i odchodzą do innych światów aby się przebudzić z hipnozy. Jak niewielu jest ludzi, którzy mają swój własny rozum i nie pozwalają się wkręcić w coś, co nie istnieje! Ten świat jest iluzją i każdy z nas tworzy to, czego pragnie lub czego się boi. Tak działa matrix i najwyższy czas się o tym dowiedzieć.

Każdy człowiek stwarza sobie swój własny świat, na bazie lęku lub miłości. W bańce lęku są wirusy, choroby i śmierć. W bańce miłości jest radość, życie i dobrostan. Łatwo się zdiagnozować w której bańce ktoś jest. Widać to na ulicy w sklepach i na spacerach nawet po lesie.

Kto ma kontakt ze swoją Duszą, to nie ulegnie hipnozie. Kto nie ma kontaktu ze swoją Duszą, Duchem i ze Źródłem życia czyli Bogiem, jest zahipnotyzowanym człowiekiem. W hipnozie człowiek nie wie co robi. Jest jak manekin sterowany przez innych. Traci rozum i zdrowy rozsądek, więc jest łatwym łupem do manipulacji zbiorowej świadomości.

Strach zbiera coraz większe żniwo ale to ludzi nie przeraża, bo śpią. Idą z przyjemnością do wstrzyknięcia preparatu na wirusa, którego już nie ma!!!
Czy ta hipnoza się skończy?
Prędzej ludzie zahipnotyzowani odejdą stąd, niż cokolwiek zrozumieją.

Rozsądek pochodzi od duszy. Człowiek bez Duszy zabija siebie i innych. Oczywiście poniesie konsekwencję swoich czynów ze zbiorowej nieświadomości. Hipnoza prowadzi do zbiorowego samobójstwa ludzkości.

Tylko przebudzenie ze snu i hipnozy, może uratować ludzkość przed przepaścią do której wpadają. Nawiązanie kontaktu z Duszą przynosi otrzeźwienie z tej tragikomedii, która rozgrywa się na całym świecie.

Zapraszam do odzyskiwania na nowo kontaktu z Duszą, która pod wpływem preparatu przeciw lękowi, odsunęła się od ciała. Odzyskanie Duszy powoduje zdrowienie i rozsądek. Kontakt na priv.