Gdy ciało jest zdrowe, to znikają wszelkie troski tego świata. Chce się żyć i poznawać wszystkie tajemnice. Umysł odżywiony czystym pokarmem, może myśleć po nowemu.

„POZNAJĘ, WIĘC JESTEM”

Od sześciu miesięcy zażywam preparat ziołowy Alveo i suplement diety Onyx. Zadaniem Alveo jest kompleksowe oczyszczenie organizmu i napełnienie go zestawem aktywnych substancji pochodzenia roślinnego, które są korzystne dla życia i zdrowia człowieka.

Natomiast Onyx zawiera niezbędne minerały i ekstrakty roślinne, regulujące metabolizm komórek naszego organizmu. Ta mieszanka działa tak skutecznie, że po kilku miesiącach zażywania preparatów ziołowych z firmy AKUNA, zauważyłam u siebie bardzo duże zmiany.

Jestem zdumiona, że tak spokojnie mój organizm oczyszcza się i usuwa przyczyny a nie skutki chorób, które trwały wiele lat. Już od wczesnej młodości miałam bardzo duże problemy z pęcherzem i częstym oddawaniem moczu z powodu nadmiaru energii na pęcherzu, ze skutkiem niedoboru jej na nerkach.

Wreszcie nastąpiła równowaga i problem przestał istnieć. Wątroba zaczyna się oczyszczać i powoli wzmacnia mi się wzrok. Znikły tym samym mięśniaki na macicy, które trwały nie leczone od 10 lat. Według medycyny chińskiej, macica jest połączona energetycznie z wątrobą i oczami.

Jestem zdumiona, że w tak krótkim czasie mój organizm dokonał rewelacyjnych zmian dużych i innych małych, które nie da się ukryć. Wcześniej stosowałam wiele głodówek, oczyszczeń wątroby i nerek, ale bez widocznych skutków. Dopiero Alveo i Onyx spowodowało gruntowne odnowienie ciała.

Zioła działają cicho i spokojnie, podobnie jak same żyją. Oczyszczają organizm bez wielkiego trudu. Jestem bardzo wdzięczna koledze Leszkowi, że wprowadził mnie i mojego męża Romana w tajniki działania suplementów diety z firmy AKUNA. Mąż doszedł do całkowitego zdrowia po operacji na czerniaka, zażywając Alveo i Onyx. Obronił się tym przed dalszymi operacjami, które zalecał szpital. Rana się zagoiła bez konieczności przeszczepiania skóry. To wielki sukces dla nas oraz dowód, że zioła działają bardzo skutecznie.

Obserwuję ludzi, którzy dłuższy czas piją Alveo i widać u nich radość życia, młodość oraz chęć poznawania tajemnic i potrzebę rozwoju osobistego. To skutek oczyszczania ciała i umysłu. Ale z przykrością muszę stwierdzić, że osoby bardzo schorowane, są całkowicie zamknięte na proces oczyszczania ciała. Ten fakt wskazuje, jak ważna jest profilaktyka, by zdążyć przed czasem i nie dopuścić do ciężkiej choroby, tragicznej w skutkach dla całej rodziny. Dlatego polecam wszystkim, dla których zdrowie jest najważniejsze – pijcie ALVEO i zażywajcie ONYX, aby choroby was omijały.

Jestem dystrybutorem w Pińczowie i okolicy produktów ziołowych firmy AKUNA. Służę radą i pomocą w sprawach zdrowia fizycznego oraz duchowego, które jest bardzo ważne. Zajmuję się też mikroorganizmami, by uświadomić rolnikom jak bardzo zniszczona jest gleba przez nawozy sztuczne i opryski chemiczne.

Zastosowanie mikroorganizmów w gospodarstwie rolnym, powoduje obniżenie kosztów produkcji. Wytwarzana jest przez to zdrowa żywność, odporna na przymrozki i suszę. Dobra jakość żywności jest dziś wielką potrzebą dla ludzkiego ciała, oraz dla życia zwierząt hodowlanych.

Wszystko jest ze sobą połączone i stanowi harmoniczny ciąg potrzeb oraz skutków nie zawsze dla nas pożytecznych. Dlatego oczyszczanie gleby potrzebne jest tak samo jak oczyszczanie ciała, aby zachować zdrowie i czysty umysł. Człowiek prawdziwie poszukujący swojej tożsamości, nie będzie czekał na raka czy zawał aby coś w swoim życiu zmienić. Zrobi to natychmiast jeśli otrzyma taką szansę. Oczyści (wypierze) swój organizm od środka, aby jego duch przebywał w zdrowym i czystym ciele. Ciało pozostawi jako sługę duchowej istoty, która pozwoli mu poznać swego Stwórcę.

Zioła zawierają w sobie inteligencję i napełniają nią ciało człowieka. Noszą w sobie zapis natury i jej praw oraz czas zgodny z ewolucją, który dla nas ludzi jest opóźniony przez toksyczne środowisko życia. Tak wiele korzyści dają nam zioła, które zawsze były dla nas najlepszym lekarstwem i małym pokornym przyjacielem.

Zachęcam do kontaktu ze mną wszystkich, którym odpowiada nowy styl życia Welles, skierowany na zdrowie. Razem z ziołami przekazuję niezbędną do tego wiedzę. Mój adres jest podany na stronie informacyjnej ->tutaj