Ta Trójnia jest ze sobą połączona i nie żyje w oddzieleniu. Ciało tylko pokazuje jaki problem jest do rozwiązania w umyśle i duchu. Kiedy umysł jest zaplątany w jakiś problem to znaczy, że duch mu to zlecił. Nie rozwiązany wchodzi do ciała, aby dana istota mogła go zobaczyć. Leczenie ciała czy uzdrawianie daje tylko częściowe efekty. Nie rozwiązany problem będzie powtarzał się do czasu, aż go się odnajdzie i uzdrowi w świecie mentalnym i duchowym.

Gdy człowiek to zrozumie, wówczas ciało samo wróci do zdrowia. Jest to cud, związany z natychmiastowym zdrowieniem na trzech poziomach, jednocześnie. Oczywistą rzeczą jest, że jeśli organizm jest mocno zanieczyszczony, to wówczas trzeba go wspomóc, czyli usunąć toksyny z organizmu. Do tego procesu nadają się różne zioła, które rosną w pobliżu. Jeżeli stosuje się zioła to zawsze w mieszankach kilkuskładnikowych, aby oczyszczanie przebiegało w całym organizmie, a nie tylko w jednym organie.

Najlepiej pić profilaktycznie herbatkę ziołową, aby organizm mógł sprawnie funkcjonować. Kiedy wystąpi choroba zapytać:” po co jest mi ona dana”? Ból nie jest chorobą ale niesie ze sobą informację o problemie do rozwiązania. Jeśli zignorujesz ból lekami uśmierzającymi, wówczas nie rozwiążesz konfliktu w psychice. Takie uśmierzanie bólu prowadzi często do chorób przewlekłych lub ciężkich, aby wreszcie zobaczyć problem.

Wszelkie guzy, raki czy wypadki to bardzo długo tłumione konflikty, które nie zostały rozwiązane na poziomie umysłu i ducha. Dziś medycyna dysponuje różnymi chemicznymi lekami, operacjami, które bardzo skutecznie chronią ludzi przed wglądem w swoją duszę. Konflikty rodzinne dotyczą całych pokoleń, dlatego w takich sytuacjach rodzą się dzieci kalekie lub wcześnie umierają, aby pomóc uzdrowić rodzinie głęboko schowaną traumę rodu.

Często ludzie tego nie widzą, gdzie jest rozwiązanie i zbierają pieniądze jakby w koszmarnym śnie, od innych ludzi, na bardzo kosztowne operacje, wykorzystując naiwność i niewiedzę. Chory człowiek w rodzinie pokazuje, że cała rodzina ma nie rozwiązany konflikt w umyśle i duchu. Choroba powoduje, że cała rodzina cierpi.

Kiedy wzrasta świadomość, ludzie zaczynają ten proces postrzegać i czyścić zaległe konflikty pokoleniowe oraz uzdrawiać ciężkie traumy po przodkach jak: samobójstwa, alkoholizm czy śmierć na wojnie. Podobnie jak dziedziczymy geny po przodkach, tak samo dziedziczymy kody rodowe. Jedna świadoma osoba w rodzinie może bardzo wiele zdziałać, oczyszczając przeszłość, aby całej rodzinie żyło się lepiej.

Czasem jest tak, że są to dzieci lub młodzież, które mają problemy z psychiką, gdyż ona nie może tego wszystkiego pomieścić w sobie i wywala. Jeśli pozwolą rodzicom na ich leczenie psychiatryczne, to wówczas problem jest uśpiony. Spotykam młodych ludzi w mojej terapii, którzy w ukryciu przed rodzicami usuwają osobiste i rodowe, stare programy. Wówczas zdrowieją, bo oczyszczają siebie i rodzinę z kodów pokoleniowych.

Choroba jest informacją, że program konfliktu czy traumy umieścił się już w ciele. Żadne leki nie pomogą, gdy nie spojrzy się właściwie na system uzdrowienia: ciało – umysł – duch, by nastąpił CUD. Wszystkie cudowne uzdrowienia to przebaczenie, poprzez zrozumienie dawnej sytuacji i puszczenie jej z umysłu.

W 3D obowiązuje Trójnia czyli połączenie trzech poziomów istnienia. Ta Trójnia jest jednością bez przeciwieństwa. Zdrowe ciało, to zdrowy umysł i duch jednocześnie. W religii chorobę nazywa się grzechem, co jest sprzeczne z Prawami Natury. Gdzie jest grzech tam też musi być kara i brak możliwości odpuszczenia.

Medycyna alternatywna a zwłaszcza Nowa Biologia, chorobę postrzega jako konflikt do rozwiązania. To jest właściwe podejście do choroby, zgodne z Prawami Natury czyli boskimi. Zdrowie to dobry kontakt ze swoją duszą, ciałem oraz świadomym umysłem. Cuda to stan zdrowia na wszystkich poziomach. To kontakt z Bogiem i energią miłości.

Zapraszam na sesje uwalniania traum z ciała i usuwanie starych wzorców pokoleniowych. Mam do sprzedania herbatki ziołowe własnoręcznie zbierane z czystych, ekologicznie terenów Ponidzia oraz mieszanki ziołowe na pasożyty. Jeśli masz problem do rozwiązania zadzwoń aby umówić się na sesję: tel; 698 179 061