Z naukowego punku widzenia jest wiadomo, że nasz mózg składa się z dwóch półkul mózgowych. Liczba „2” w numerologii mówi o konflikcie, kiedy dwie strony są nie-równe. Przy doskonałej harmonii dochodzi do pojednania przeciwieństw i zamiast konfliktu, rodzi się miłość, jako połączenie biegunów. „Od miłości nikt nie umarł, jeszcze się narodził…..” – tak brzmią słowa dawno słyszanej przeze mnie pięknej piosenki. Tak mało słów a jakże wiele treści zawiera mądrość sentencji myśli. Mówi, że jeśli zharmonizujemy obie półkule mózgu, to zrodzi się w nas miłość do wszystkich i wszystkiego. Miłość w związkach damsko – męskich jest przyczyną tworzenia na najniższym poziomie cielesnym, wytwarzając skutek jakim są dzieci.
Na wyższym poziomie powstaje twórczość z umysłu czyli coś nowego, niepowtarzalnego, coś co, nie istniało wcześniej. Zjednoczony umysł jest zdrowy i gotowy do tworzenia. Bardzo łatwo zdiagnozować swój umysł czy jest połączony czy nie. Jeśli powielasz to, co inni stworzyli, to jest pewne, że nie jesteś twórcą, tylko od-twórcą. Natomiast dobrze wiesz czy masz potrzebę tworzenia z umysłu. Czy przychodzą ci do głowy nagłe pomysły, godne wprowadzenia w życie lub może działasz na polu malarstwa, pisarstwa czy rzeźby jako twórca. Ten bezsprzeczny fakt określa zdrowie lub chorobę naszych umysłów.

Poznałam człowieka, którego zdrowie umysłowe jest w totalnym zakłóceniu. Mężczyzna ten odrzuca swą prawą półkulę żeńską mózgu, jako nic nie znaczącą. Tym samym ustanawia wyższość swojej prawej męskiej półkuli, co rejestruje w sposób widoczny w swoim podpisie. Świadczy to o przekonaniu rodowym, gdzie totalnie ktoś, kiedyś poniżał kobiety. Efektem takiego przekonania jest, że sam nie potrafi prawie nic zrobić, natomiast jego żona bardzo dobrze sobie radzi z prowadzeniem domu oraz dobrze prosperującej firmy. Pokazuje mu biegun, który potępia i poniża.

Zakłócenie pracy półkul mózgowych ma wielki wpływ na zdrowie całego człowieka, jego życie oraz całą rodzinę. Psychikę jest najtrudniej wyleczyć, gdyż to sam pacjent stawia największy opór przeciwko własnemu zdrowiu, odrzucając jedną ze swoich półkul. Kobiety natomiast psychicznie chore, odrzucają swoją lewą męską półkulę mózgu, stawiając siebie wyżej niż świat mężczyzn.

W czasach obecnych najwięcej konfliktów i wojen występuje w państwach muzułmańskich, gdzie totalnie odrzuca się kobiety. Jest to spowodowane dominacją mężczyzn nad kobietami i odrzuceniem swojej prawej półkuli mózgu, jako zbytecznej lub bez wartości. Konflikt zawsze zaczyna się w umyśle i projektuje na zewnątrz siebie, pokazując co w nas tkwi. Bez zdrowego umysłu, nie może być pokoju na świecie i spokoju w rodzinach.

Bardzo ważne jest, aby to rozpoznać, gdyż nasz umysł, to dyrektor wszelkich przedsięwzięć na każdym poziomie. Jaki dyrektor, takie też wyniki jego osiągnięć. Albo tworzy swym umysłem pokój, albo też wojnę.
Zioła jako jedyne, oczyszczają i wprowadzają harmonię w całym organizmie a czyste zdrowe ciało niesie czystą energię do naszego mózgu aby pracował w spokoju. Zioła są jednością. Nie mają nadmiaru biegunowych energii yin i yang. Pomagają swoją harmonię wprowadzić w ludzkie ciało. Zioła pochodzące z czystych terenów Kanady, wchodzące w skład preparatu oczyszczającego ALVEO, są jednym z najlepszych środków przywracających zdrowie i czysty umysł. Tylko zioła nie skażone chemią, zachowują równowagę i jedność. Natomiast zioła produkowane masowo przy użyciu środków chemicznych, tej równowagi nie mają. Nie ma też efektów kompleksowego leczenia, przy pojedynczym stosowaniu ziół.

Jeśli w ludziach wzrośnie świadomość tego, czym jesteśmy karmieni i jak to skażone pożywienie wpływa na nasze zdrowie ciała i umysłu, to możemy wziąć odpowiedzialność za to i zmienić styl odżywiania. Musimy kiedyś odwrócić się od samo-niszczenia przez stosowanie oprysków chemicznych na wszelką produkowaną masowo żywność i powrócić do natury. Wielką naglącą potrzebą jest, przywrócić glebie naturalną siłę rodną, poprzez zastosowanie mikroorganizmów.

Podobne zjawisko jak zatrucie umysłu przez niezdrową żywność, występuje w glebie, gdzie skażona ziemia chemią, rodzi słabe rośliny do których lecą wszelkie robaki, pleśnie i grzyby. Smród, jaki roznosi się z pół, kiedy wywożony jest gnojownik na pola pod uprawy dla ludzi, jest nie do wytrzymania dla okolicy. Smród pochodzi z gnicia, które jest zagrożeniem biologicznym i stwarza choroby. Gnicie wytwarza patogenną mikroflorę na której rośnie żywność dla miasta. Obudźmy się i zobaczmy jakim fetorem jesteśmy karmieni! Tego ukryć się dłużej nie da, do czego chemia doprowadziła naszą ziemię.

Zdrowa ziemia będzie rodzić zdrowe rośliny a bydło nim karmione nie będzie wytwarzało fetoru ze swoich odchodów. Żaden zdrowy proces nie wydziela odoru, jedynie gnicie wytwarza fetor. Mikroorganizmy przywracają równowagę w przyrodzie i wpływają pozytywnie na jej naturalną żywotność. Dlaczego nie stosować mikroorganizmów, jeśli tyle dobrego daje wszelkiemu życiu?

Moją intencją jest aby ten proces uświadomienia rolników i wszystkich zajmujących się produkcją dla rolnictwa, przebiegał w pełnym zrozumieniu, że to, co robimy, to tak naprawdę robimy sobie. Wszystko, co czynimy innym powraca do nas pomnożone i rozliczenie będzie mieć bardzo przykre skutki. Nie da się uniknąć odpowiedzialności za podtruwanie ludzi, choć wydaje się być to nieświadome.

Obserwuję umysły dzieci szkolnych i widać jak są bardzo ociężałe i powolne w myśleniu. To samo zjawisko występuje u wielu ludzi, którzy nadmiernie spożywają przytrutą żywność. Młodzież wskutek zachwiania równowagi mózgowej, ma bardzo nie zrozumiałą mowę. Szybka i piszcząca, której trudno rozumieć. Przekleństwa młodzieży, też są wynikiem nie odpowiedniego pożywienia i przez to wychodzi z ust nadmierna agresja, którą trudno jest opanować.

Już czas, aby to wszystko zmienić, gdyż droga ta prowadzi do wyniszczenia ludzkości poprzez choroby. „W zdrowym ciele – zdrowy duch”. Niech ta maksyma przyświeca nam na dalsze tylko zdrowe życie ciała i umysłu.