Obecnie ziemia wyhamowuje swoje obroty do stanu świata 5 D. Można to odczuć jakby ciało się wychylało przy hamowaniu samochodu. Dodatkowo ciało jeszcze ma ruch lekko obrotowy. Sama to ostatnio doświadczałam i zastanawiam się o co w tym wszystkim chodzi? Następuje lekkie spowolnienie obrotu ziemi aby wszystko to, co dzieje się obecnie uspokoić.

Jesteśmy w świecie mentalnym 4 D, gdzie toczy się na poziomach umysłu, wojna między siłami ciemności a światłem. Jedni i drudzy walczą na słowa i straszą pandemią lub szczepionkami czy chipami. Są też tacy, którzy zajmują miejsce pośrodku czyli w ciszy, spokoju, oczyszczają siebie i wysyłają miłość do wszechświata oraz światło.

To jest bardzo ważne aby było jak najwięcej ludzi świecących jasno o świadomym umyśle, którzy rozświetlają innych, będących w mroku swych przekonań. To czas oczyszczania planety z ciemnych istot i tych o niskim poziomie świadomości, którzy nawołują do walki i niszczenia. Siły ciemności nie mają własnej mocy, tylko czerpią ją od innych napełnionych strachem.

Ziemia przechodzi wielką transformację od czasów jej powstania w kosmosie. Ludzkość albo się przebudzi lub zginie przez obcą manipulację. Kłamstwo zawsze wychodzi na wierzch. Ale człowiek nieuczciwy woli kłamstwo od prawdy. Światowe umysły zarządców ziemi, zaczynają się rozpadać i kłamstwa wyjdą na wierzch.

Wczoraj powiedziałam mojej kuzynce kilka słów prawdy o pandemii, to odezwała się, że nóż jej wbijam w plecy! To przykre ale są ludzie w hipnozie, co wierzą TV publicznej, choć nie znają osobiście żadnej osoby chorej na świrusa lub zmarłej na niego wyłącznie. Pandemia – to musieliby ludzie zmarli leżeć wszędzie i być dla wszystkich widoczni, gdyby to było zarażonych chociaż 50% ludności. Żaden grabarz nie jest w stanie tylu trupów usunąć.

A tu nagle zgonów coraz mniej, chorych w szpitalach ubywa a pandemia trwa i jest przewidywana na jesień, po to aby podać śmiercionośne szczepionki. Część osób się poważnie rozchoruje od noszonych maseczek, które są bardzo szkodliwe. Część umrze ze strachu przed śmiercią, która jest zmianą na lepsze czyli transformacją. Może tego większość ludzi się boi, a zwłaszcza istoty mroku!

Sami świadomi lekarze wypowiadają się, że nie ma żadnej pandemii. Dysponują konkretnymi danymi statystycznymi. Warto posłuchać mądrych ludzi, a nie szaleńców opłacanych przez rząd. Ludzie wystraszeni już projektują, że będziemy zaszczepieni i oczipowani. Niektórzy ezoterycy już wymyślają medytację, na usuniecie chipów i szczepionek! To chore umysły poddane strachowi.

Ten świat projektuje się poprzez wysyłanie konkretnej intencji z umysłu, która się realizuje na bazie strachu lub miłości. Co wysyłasz to do ciebie wróci. Uważaj na swoje myśli, bo jesteśmy w świecie mentalnym 4D i tworzymy wszystko o czym myślimy i mówimy czy słuchamy. Myśli i słowa tworzą czyny. Matrix mentalny się rozpada, a jego twórcy bronią się resztkami sił ciemności.

Najlepiej jest zachować spokój umysłu aby nie produkować chorych myśli i tego czego się boisz. To higiena umysłu poprzez którą mamy nauczyć się zdrowego myślenia aby stwarzać cudowny świat Nowej Ziemi 5D. Tu żadne chore myśli i zmanipulowani ludzie wejść nie mogą. Muszą niestety odpaść, bo nie usuwają chorych programów manipulacji gadziej. Gady dłużej nie będą rządzić światem!!!

Nowa Ziemia czeka na każdą przebudzoną istotę światła, która posiada higienę umysłu, ciała i ducha oraz czystość intencji, wysyłaną do wszechświata. Zdejmijmy maski, bo kagańce nie są potrzebne dla istoty świadomej swego człowieczeństwa, który w ciszy serca potrafi przekazać to, co czuje jego dusza. Twórzmy na poziomie mentalnym Nową Ziemię według własnego pomysłu. Niech światło świata nas prowadzi właściwą drogą.