To temat tabu, gdyż to, co zniewala nie chce być rozpoznane! Podobnie jak złodziej czy przestępca nie przyznaje się kim jest. Ukrywanie zawsze należy do energii strachu i oceny, że coś jest złego i trzeba to ukryć. Człowiek, który jest zniewolony przez uzależnienia od alkoholu czy narkotyków, nie chwali się tym. Raczej ukrywa i sprzeciwia, gdy ktoś głośno o tym powie.

To co jest wewnątrz projektuje się na zewnątrz. Jeśli dusza danej osoby jest zniewolona przez rozbuchane ego, wówczas na zewnątrz jest to samo pokazywane, w postaci uzależnień a w ostateczności jako opętanie przez duchy czy demony. Jest to znak, że człowiek dał się zniewolić rozumowi i uznaje go za najważniejszy.

Umysł kieruje tylko poczynaniami ego i zniewala swoimi programami duszę, która ma zupełnie inne plany na życie. Taki człowiek myśli, że jest mądry, bo ma dużą wiedzę na swoje tematy lub może być naukowcem, zamkniętym w klatce swoich przekonań. To wszystko są pułapki ego i zniewalają duszę.

Do takiej osoby lgną obce duchy, byty, aby się zasilić podobną energią. Jest to opętanie przez zniewalające duchy, które wskazują na uwięzienie swojej duszy w klatce ego. Taki stan świadomości jest bardzo niski, mimo intelektu danej osoby. Człowiek ten nie wie kim jest i nie chce wiedzieć. Nie wie też po co żyje i co ma robić w tym życiu.

W takiej klatce własnych przekonań czuje się w miarę dobrze, bo walczy o swoje prawa i agresją zdobywa wszystko, co mu potrzeba. Niestety taka osoba nie jest szczęśliwa. Brakuje jej radości życia, która pochodzi od duszy. Nic jej nie zadowoli. Żyje ze swoimi duchami, które wprowadzają chaos, brak zrozumienia innych ludzi i siebie, zaplątanie i smutek.

Człowiek zniewolony przez duchy nie ma energii ani zdrowia, bo musi utrzymywać własną energią obce byty. Od niego bije zimno, zamknięte w klatce pochodzące od duchów. Jest jak zimny, metalowy posąg, który odpycha swym brakiem uczuć i emocji. Dlatego ci ludzie tak lubią pomniki i przeszłość, której nie ma!

Strach to zimno, dlatego w kościołach jest zawsze lodowato od mieszkających tam duchów. Jeśli poczujesz w sobie zimno, smutek, beznadzieję i senność, to znak, że opętał cię duch. W takim stanie tylko egzorcysta może ci pomóc, bo nie jesteś świadomy tego zniewolenia.

Najlepiej jest, gdy zobaczy to osoba ci bliska i pomoże odnaleźć egzorcystę lub uzdrowiciela duchowego. Sam często nie jesteś w stanie tego zobaczyć. Egzorcyści kościelni wypędzają tzw.: szatana, który może być duchem twojej matki lub ojca i prosi o pomoc.

Jeśli w takiej zbudowanej przez siebie klatce funkcjonujesz kilka lat, to uznajesz taki stan za normalny. Ciągle czegoś szukasz, bo zgubiłeś dostęp do swojej duszy. Małe dzieci, kiedy są opętane przez obcego ducha, ciągle za czymś biegają i zachowują się jak dorośli. To energia od ducha. Mam w swojej terapii takie przypadki i wiem jak to działa.

Przy opętaniu energia psychiczna spada poniżej 20% i człowiek pozostaje bez świadomości co się z nim dzieje. Duch zaczyna nim rządzić i sprzedaje mu swoje choroby ze swojego życia. Obecnie jest bardzo wiele osób zniewolonych przez pracę, używki i duchy. To stan dominacji ego nad duszą. Ego zajmuje miejsce Boga i zasiada na Jego tronie.

To przykre ale prawdziwe! Tak zniewolony człowiek nie jest świadomy tego, co zrobił ze swoim życiem i duszą. W ten sposób jest coraz więcej ludzi bez duszy, bez ludzkich uczuć i świadomości. Bardziej przypominają zwierzęta niż człowieka. Są agresywni i wszędzie szukają konfliktów, aby pożywić się od innych energią.

Człowiek bez świadomości nie ma kontaktu ze swoją psychiką i żyje w ogłupieniu przez ego.
Czy takie towarzystwo jest ci potrzebne?
Spójrz na siebie i poproś o pomoc, bo może być za późno. Świat i tak ci się zawali, bo żyjesz bez radości Boga. Nic cię nie zadowoli, nawet gdybyś cały świat posiadł. Jesteśmy istotami duchowymi i takimi będziemy. Ego może cię zwieść, ale długo nie wytrzymasz oddzielenia od swojej duchowej istoty. Życie w klatce to niewola, to więzienie dla duszy!

Nie wytrzymasz tego zbyt długo i poprosisz o pomoc. Każdy uzdrowiciel duchowy wie jak to zrobić, aby uwolnić cię z więzienia ego, jeśli sam nie został opętany przez duchowe ego, które jest bardzo trudne do wykrycia. To mozolny proces bo stawiasz opór i masz argumenty nie do podważenia, że żyjesz uczciwie. Rozwijasz się duchowo i wszystko rozdajesz za darmo. Zniewoleniem ego duchowe jest tzw.: mind control, czyli istoty kosmiczne, które zmuszają do zajęcia się sobą i spojrzenia z innej perspektywy.

Ta uczciwość jest tylko na pokaz. W środku jesteś nieuczciwy w stosunku do duszy i do Źródła, które cię stworzyło. Zamęt stworzony przez wysoko uduchowione ego jest gorszy niż materializm i stan posiadania, który nie da ci szczęścia i w końcu zrozumiesz o co chodzi.

Żyjemy wszyscy w bardzo ciekawych czasach, gdzie każdy z nas ma dostęp do wielu różnych nauczycieli, uzdrowicieli i może wybrać coś dla siebie.
Poprzez Kurs Cudów nauczyłam się widzieć EGO w różnych jego przejawach. Moją pracę zaczęłam od siebie i swoje doświadczenia mogę teraz przekazywać innym.

Zapraszam na spotkania przez skype z Kursem Cudów oraz sesje uwalniające z wytworzonych klatek ego. Jeśli czujesz chłód, lodowate wewnątrz zimno, senność i brak energii to znak, że potrzebujesz uwolnienia z klatki stworzonej przez ego i obce duchy czy demony, zabierające ci twoją życiową siłę.
Tel: 698179061