Każdą decyzję podejmujemy ze swoim doradcą duchowym, którym może być ego lub Bóg Stwórca. Jeśli podejmujesz decyzję z Bogiem, wówczas stawiasz sobie jasno określony cel, a światło zrobi swoje. Nie mieszasz się jakimi drogami jesteś prowadzony/prowadzona. Jest to totalne poddanie się całości istnienia i kosmicznej mądrości. Wynik zawsze jest wspaniały, zgodny z oczekiwaniami.

Natomiast gdy podejmiesz współpracę z innym doradcą niż Bóg czyli z ego osobowością, wówczas żyjesz w chaosie, zamieszaniu i bez celu. Życie jedynie ci się przydarza. Nie znasz celu, nie wiesz jak dotrzeć gdziekolwiek. Wszystko zwala ci się na głowę, bo nie widzisz całości. Znasz tylko fragment przeszłości i na jego podstawie oczekujesz tego, co może ci się przydarzyć.

Tak żyje większość ludzi, których prowadzi ego! Widać to bardzo dokładnie w obecnej chwili, kiedy jakiś wirus wymknął się spod kontroli i całkowicie zawładnął umysłem ludzi czyli czakrą korony. Taka mała bakteria zawirusowana, a ma potęgę sparaliżować kraje Europy. Do takiej sytuacji doprowadziły rządy EGO, które eksperymentują z tym do czego nie mają praw boskich.

Rządy ego zawsze prowadzą do wojen, chaosu, zamieszania i strachu. Takie jest bezrozumne EGO, oparte na strachu i lęku przed przyszłością. Widzi tylko fragment a nie zna całości, stąd sieje strach przed nieznanym i panikę. Bóg Stwórca świata, widzi całość i dlatego wysyła światło aby uporządkowało zastany bałagan w której ludzkość podporządkowana diabłu się znalazła.

Światło świata czeka aż ludzie się przebudzą i poddadzą się boskiemu prowadzaniu. Jest to jedyne wyjście z nieznanego światu wirusa, który sam w sobie sieje strach i panikę. Śmierci nie ma, to czego się bać! Życie jest wieczne, bo oparte na niezniszczalnym świetle. Ulega tylko przemianie.

To sami ludzie poprzez strach przed śmiercią czyli zmianą, wywołują u siebie wirusa aby zachorować. To czego pragniesz przyciągasz światłem BOGA, a to czego się boisz przyjdzie do ciebie z mocy EGO. Takie są ogólne zasady Prawa Przyciąganie czyli Prawa Natury.

Jest nagląca potrzeba aby ludzie się przebudzili i zrozumieli, komu chcą służyć: EGO czy BOGU? To może zmienić oblicze naszego świata i odwrócić rządy ego, które już tyle narozrabiały przez wieki, że czas na ustąpienie z tronu. Bóg czeka na taką decyzję każdego z nas aby wspomóc cel wyjścia z chaosu.

Podejmijmy wspólny cel, którym jest droga światła i boskiej miłości. Uporządkujmy swoje życie i poddajmy się prowadzaniu Źródła. Kosmiczny ład i porządek – to wzór boskiej mądrości, który zarządza całością istnienia. Harmonia, czystość i ład – to domena Stwórcy. Odwrotnością jest odejście od zasad boskiej mądrości i poddanie się przeciwnikowi Boga czyli ego.

Postaw sobie cel, którego pragniesz, a zostaną ci dane środki do jego realizacji. Oddaj to w ręce Boga, aby On zdecydował jaką drogą będziesz prowadzony/ prowadzona, aby osiągnąć zamierzony cel. To jedyne wyjście z zamierzonego chaosu, strachu i ograniczenia. Ego zawsze ogranicza i więzi. Bóg daje wolność. Najwyższy czas aby korona z ego spadła i znikła w świetle świata.

Zniewolenie to główna zasada ego, które nie potrafi rządzić sprawiedliwie dla dobra całej ludzkości. Już czas aby na świecie zapanował ład, porządek i współpraca oraz uczciwy podział dóbr materialnych, który eliminuje współzawodnictwo ego.
Taki cel niech każdy z nas sobie postawi aby Bóg zarządzał nami. To rodzi poczucie bezpieczeństwa, radości, wolności i obfitości.